Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ha egy bulin akartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy bulin akartok ismerkedni milyen lányokhoz mentek oda legszívesebben?

Figyelt kérdés

Egy bulin sokat számít a külső megjelenés, épp ezért a külső megjelenésre lennék kíváncsi elsősorban. Milyen típusú nő az, aki egy bulin fel tudja kelteni az érdeklődéseteket? És persze akitől fogadnátok is a közeledést.

A másik kérdésem pedig, hogy milyen típus az akivel nem szimpatizálnátok?



2018. szept. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyen agyonsminkelt, hanem inkább az egyénisége kapjon teret. Kedvemre vannak azok az emberek, akik nem ilyesmi hamis dolgokkal akarják felkelteni a figyelmet. Egy sima inges-farmeros, vagy bármilyen “egyszerűbb” nőn hamarabb akad meg a szemem, mint egy szoknyás, kint van mindene jellegűn.
2018. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

lehetőleg ne agyonsminkelt partiribinek nézen ki, mert az eléggé ki tud ábrándítani meg az is, ha olyan részeg hogy a világát se tudja

de hogy válaszoljak is a kérdésre: nincsenek elvárásaim, bár a lányosabb lányok jobban vonzanak 22/L

2018. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lányos lányok tetszenek, de az ízléstelen miniszoknyás, illetve mindene-kint-van, valamint a mai tömegdivatot követő lányok nagyon taszítanak. Nem szeretem a sok sminket, egy szolidabb verzió szerintem sokkal jobban kiemeli valaki nőiességét. Illetve a vidám, mosolygós, értelmes egyénekkel beszélek szívesen.

17/L

2018. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az elsővel értek egyet maximálisan, ugyan így gondolom!

A kevesebb, néha több. A lazább-természetes jobb, mint az agyonsminkelt-szoknyás-10cm sarokban botorkáló :) És mind ezt úgy mondom, hogy a nőies nőket kedvelem Én is.

Nekem leginkább azon akad meg a szemem, aki hasonló stílus, mint Én. Aki nem fiús, de nem is cicababa, szóval pont a kettő közötti :)


Ha szimpátiáról van szó, az természetesen nem külsőtől függ. Bárkivel lehet ismerkedni, barátkozni. De ha konkrétan arra vonatkozik a kérdés, hogy kihez nem mennék oda egy buliba ismerkedés céljából, akkor a nagyon fiús lányok a válasz.

2018. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a tomboyokat :D . Ha találnék egyet tuti megróbálnám megismerni.
2018. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, Főleg ha egy bemutatkozó adatlap felkeltette az érdeklődésünket, pl.: Smpixie-n
2021. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!