Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kíváncsi vagyok milyen lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok milyen lehet lánnyal csókolózni?

Figyelt kérdés

A fiúkhoz vonzódok egyértelműen, azok is jönnek be, viszont érdekel milyen lehet egy lánnyal a csók. Ugyanolyan nyálas, nyelves, harapdálós, cuppanos.

Ez az egész kérdés ma pattant ki a fejemből, csak úgy jött, soha nem néztem meg a lányokat.

18/l


2018. aug. 11. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudjuk. Kíváncsi vagy milyen lehet lánnyal?

Mi a kérdés egyébként?

2018. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem régiben csókoloztam egy barátnőmmel(énis hetero vagyok) igazából semmibe se különbözött mint ha egy sráccal smároltam volna érzékelésre. De a tudat, hogy az illető lány elborzasztott szoval nem volt meg az a tipikus elso csok erzes valakivel mikor osszerandul a gyomrod es tarsai.
2018. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Minden csók között van különbség. Mert minden fiú és minden lány máshogy szereti. Két lánnyal is teljesen másmilyen lenne csókolózni...


A legfeltünőbb különbséget az érzelmek adják meg. Csókolóztam már tök ismeretlen lánnyal is egy házibuliban... Jól csókolt a lány, az esetem is volt, de... De az én első, igazi nagy szerelmem orbitálisan béna csókja lekörözte őt mérföldekkel. Sőt, a többi addigi csókot is. Mert attól a bénácska csóktól úgy égtek az ajkaim, olyan tűzet szított a lelkemben... Teljesen kikapcsolt az agyam, amikor átkarolt és megcsókolt. Bárcsak vele lett volna minden elsőm. :( A csókom, meg a többi dolog, tudjátok...


Ezzel csak azt akarom mondani, hogyha nem vagy szerelmes, vagy nem érzel minimum szexuális vágyat a lány irányába, akkor felejthető lesz az a csók. De ha ráadásul még csak nem is vonzanak téged a lányok..m Hát kitudja, valószínűleg nem egy jó tapasztalatnak fogod betudni.

2018. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatok: gyengédebb és érzelmesebb, hosszan tartó és szívmelengető.

de embertől függ, hogyan csókol.

17/l

2018. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahh meg nem sikerült
2018. aug. 20. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!