Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki mar csinalta! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki mar csinalta! Milyen lannyal csokolozni? L/31

Figyelt kérdés
En hetero vagyok, de a pasim ezzel nyaggat, hogy a leszbi baratnojenek tetszem es csokolozni szeretne velem ugy hogy o meg nezi!
2016. jún. 7. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
nem rosz... mondjuk nekem nicns összehasonlitási alapom, de nővel csokolozni nem rosz :D
2016. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Én is hetero nő vagyok, de csókolóztam már nőkkel is. Nekem tetszett a dolog, teljesen más mint egy férfival. De ha csak azért tennéd mert a barátod erre kér, akkor ne csináld. Elég gyökér a pasi egyébként...
2016. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a lehető legjobb, bár nem csókoltam meg sosem férfit, innentől nincs viszonyítási alapom.
2016. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mitol lenne gyoker a pasim???

Jol megvagyunk, most csak feldobta ezt a kerdest nem kenyszerit ra csak sokszor rakerdez!

Ezert lenne gyoker??

Ti nem kertetek semmit a parotoktol amire nem tudott egybol valaszolni?

2016. jún. 7. 16:40
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
A kérdésben azt írtad hogy nyaggat vele, most azt hogy csak felhozta. A kettő nagyon nem ugyan az...
2016. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az en ertelmezesembe a nyaggatas nem a kiborulas szelet jelenti utolso!

Es ez nem hatalmaz fel idegeneket hogy sertoen minositsek es ne a feltett kerdesre valaszoljanak!

2016. jún. 7. 17:09
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
fejezd már be a vergődést
2016. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
a pasid nem szeret, csak szexre kellesz neki
2016. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ritkan szoktam ide kerdest irni, ezutan meg inkabb kevesebbszer fogok mert itt korlatozottak gyulekezete van akik kotozkodni es sertegetni tudnak, ertelmes valaszok leirasa helyett, ugy hogy reszemrol ennyi volna, majd mas normalis oldalon erdeklodok...
2016. jún. 7. 17:32
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod kipróbálni, akkor ne próbáld ki csak azért, mert a párod rákér. Akkor is ilyen egyszerűen kezelnéd, ha azt mondaná, hogy csókolózz előtte másik pasival, hogy azon élveszkedjen?
2016. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!