Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol találhatok egy Mamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok egy Mamit magamnak?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok és az lenne a kérdésem hogy van olyan idősebb nő aki lenne a Mamim?

nem nem az anyagiak miatt

hanem mert nekem nem volt Mamám hiányzik az érzés ahogy gondoskodik rólam betakar puszit ad ...


2018. júl. 14. 14:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Leszbikus vagyok ... igy a pasik hidegen hagynak !

nem kérek privát ajánlatott !

2018. júl. 14. 14:22
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Ez engem is érdekelne :)
2018. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szende-lány ***** válasza:
31%
Már Kezdtem azt hinni hogy egyedül vagyok ezekkel az érzésekkel....
2018. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy leszbikus,csak anyakomplexusod van,anyapótlékot keresel.


Sehol nem találsz,a fiatalok esetleg belemennek ilyen bizarr hülyeségekbe,egy idősebb nő kinevet és elküld melegebb éghajlatra. Tudod egy kapcsolatban nem egymás "Mamijai" akarnak lenni az emberek,de te sosem fogod megtudni milyen egy rendes párkapcsolat, mert sajnos aberrációt okozott nálad,hogy nem volt melletted egy anyafigura. Sajnállak.

2018. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
szerintem neked szeretethiányod van...
2018. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen lehet h az is van bennem.

De nem egy kapcsolatom volt lannyal, es ez az erzes mindig hianyzott.

Azert gondolotam idosebb nore hatha a fiatalsagom miatt feltor benne az anyai vedelmezo oszton.

2018. júl. 14. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van anyakomplexusom, én inkább anyát kerestem (megtaláltam), vegyes érzésekkel. A baj ezekkel a komolexisokkal, hogy összemosódik a “sima” szeretet a “szerelmi” szeretettel. Egy idő után vonzódni fogsz hozzá, esetleg beleszeretsz. (Tapasztalat.) Az egy másik kérdés, hogy ő ezzel mit tud, esetleg mit szeretne kezdeni.


Lényeg, hogy lehetséges ilyet találni, de kőkemény meló. A másik, hogy ez szexuális irányultságtól nem függ. Hetero fiúnak is lehet apakomexusa, mert az anyja nevelte fel egyedül. Ezt csak azért mondom, mert ebben az esetben ha ezt összekötöd a leszbikusságoddal, nem biztos, hogy jót tesz.


Érdekes történetek születnek egyébként ilyesmiből, és néha nem is gondolnánk, hogy nem egyszerűbkapcsolat lesz a vége. Egy szóval ne add fel a keresgélést, barátkozz idősebb nénikkel, és a szíved majd kiválasztja, aki neked való pótmami. :)

2018. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!