Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi és biszex lányok! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi és biszex lányok! Ha egy hetero lány ki akarná próbálni lánnyal, benne lennétek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 19:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

En is mindig probaltam magamban elfojtani az erzest hogy vonzodom a nokhoz is.

De csak szexualisan es emiatt eddig nem sikerult talalnom olyan lanyt akivel felfedezhettem volna a szexualis oromoket.


Sajnos csak ferfiakkal tudok elkepzelni párkapcsolatot, de a nők szexualisan nagyon vonzanak.

Úgyhogy egy ideig marad ábránd :D

2018. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha van némi ismeretség és természetesen vonzalom is, akkor valószínű. De azért az egyéjszakázásoknak nem vagyok így se a híve. 22/L
2018. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Enis ki szeretném próbálni lánnyal 😍
2018. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha szimpi, és komolyan akarja, akkor igen! Jó egy szűzet bevezetni. Csak közben ne gondolja meg magát. Megbeszélni előzetesen, hogy mit akar, mit szeretne, miben van benne. Aktiv? vagy csak paszziv. Szóval izgi!
2018. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!