Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Falat épít maga köré, le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falat épít maga köré, le lehet ezt valaha bontani?

Figyelt kérdés

Ha valaki úgy gondolja, hogy nem neki való a párkapcsolat, nem érdemli meg a boldogságot, nem hisz az örök szerelemben és ez miatt nem is enged magához közel senkit, akkor az ilyen is marad?

Van esély ilyen nőnél? Van esély a változásra?

Van értelme probálkozni?


Van más is aki így gondolkodik?



2018. júl. 3. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7es vagyok


Én 2 éve puhítok egy 38 èves nőt..

A barátaim zöme azt javasolja, zárjam ki az életemből, mert játszik velem. De mivel minden találkozásnál közelebb kerül hozzám, így elég nehéz.. mindig felcsillantja a reményt... de ugy gondolom, ez addig fog műkõdni, amig én meg nem elégelem, hogy nem fejlődünk kapcsolattá

2018. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Kamaszkorban szinte mindenki átesik egy ilyen korszakon.
2018. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező kommentje (az előző oldalon):


Nem vagyunk már tinik, én 29 , ő 32 éves.



Miguel (férfi!)nevű felhasznàló válasza:


Kamaszkorban mindenki átesik ilyenen...

2018. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!