Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Falat épít maga köré, le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falat épít maga köré, le lehet ezt valaha bontani?

Figyelt kérdés

Ha valaki úgy gondolja, hogy nem neki való a párkapcsolat, nem érdemli meg a boldogságot, nem hisz az örök szerelemben és ez miatt nem is enged magához közel senkit, akkor az ilyen is marad?

Van esély ilyen nőnél? Van esély a változásra?

Van értelme probálkozni?


Van más is aki így gondolkodik?



2018. júl. 3. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Én igen, de én fiú vagyok :/
2018. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

En magam is pont ilyen vagyok. Bar ugye nekem kapcsolati szinten nincs tapasztalatom. 26 eves leszbikus fius lany vagyok. Parszor voltam szerelmes, de sajnos sose abba, akibe kellett volna. Alkalmi probalkozasaim voltak, de azok eleg rosszul sultek el. En olyaninnyira elzarkoztam az egesztol, hogy ha ra is kerdeznek pl.munkahelyen, hogy leszbikus vagyok-e, mikor ezt valaszolom, attol, hogy valakinek fel van nyirva a haja es fiusan oltozkodik, meg nem feltetlenul leszbikus. Mostansag rengeteget dolgozok, igy szerencsere nincs is nagyon idom ezzel foglalkozni, hogy most eppen van-e valakim van nincs.

De valaszolva a kerdesedre, en magambol kiidulva elgondolkodok neha, hogy mi lenne, ha lenne kapcsolatom, es ewzembe jut par dolog:

-Bizalom( alapbol nehezen bizom az emberekben, azt pedig kizartnak tartom, hogy en valakihen 100%osan megbizzak. Egy ember van osszvissz az eletemben, akiben megbizok 100%-osan, de o rokon)

-alkalmazkodas: jelenleg osszevissza dolgozok, hol ejjel, hol nappal. 12 orazok. Az ejszakazast alapbol nehezen birom. Na, de viszont, ha lenne kapcsolatom, nem tudom, hogy lehetne osszehangolni a kettot. Tulorakat is vallalok, es azt, hogy a kapcsolat miatt ne dolgozzak annyit az kivan zarva, itt is a bizalmat elmitem meg. Peldaul kizartnak tartom, hogy valakivelmondjuk kozosen vegyek egy lakast. En ha lenne kapcsolatom, papirt irnek nagyobb ertekekrol, ha esetleg vege lenne, ne maradjak hoppon, mivel rengeteget dolgoztam/dolgozok oraszamilag es nem akatom, hogy amiert megszenvedtem, megdolgoutam egyik pillanatrol a masikra elvesszen. Lehet onzoen hangzik, de a mai vilagban nehez kifogni olyat, aki tenyleg oszinte stb.

-Új kornyezet: Nincs egy egyszeru szemelyisegem, ezzel tisztaban vagyok, alapbol nehezen fogadtam el, hogy ki is vagyok valojaban. A masik resze, gyerekkent eleg zarkozott voltam, ki is kozositettek stb. Lehet azert is vagyok jobban egyedul el. Viszont neha vacilallok, hogy lehet lepnek kene es el kene koltoznom, messzire, mindent hatrahagyva. Es talan ott majd...jonne valaki....de nem.tudom, egyenlore ez ki van zarva, mivel van egy-ket dolog ami idekot. Majd idovel. Nyilvan , ha mondjuk 2-3 ev mulva el is koltozjek tudom, nekem is baltoztatnom kell, de a mult serelmei mely nyomot hagytak bennem. Viszont ma mar kiallok magamert.

Hu, most nezem, milyen hosszu lett, bocsanat. Csak azert irtam le, lehet par dolog az altalad irt szemelynel is felmerulhet, ami miatt elzarkozik. Probalj meg beszelgetni vele, kipuhatolni mi miatt nem akar. Altalaban mindenkinek az a kemyelmesebb amibe beleszokott. Pl: ha valakinek voltak kapcsolatai az inkabb ugy erzi magat jol, de aki a maganyt szokta meg, inkabb egyedul.

Azert drukkolok, hogy sikeruljon.

2018. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Köszönöm, hogy leírtad a véleményed, meglátásod, de leginkább azt, hogy megosztottad a saját életedből való gondolodásod, érzéseidet.


Elgondolkodtatott, amit írtál.

Ezekbe bele sem gondoltam, hogy lehetnek ilyen dolgok is a háttérben.


Jó párszor hoztam fel a témát nála, miért nem akar párkapcsolatot stb.

A válasz mindig ugyan az:

"Nem nekem való, az exembe hatalmasat csalódtam, biztos benne, hogy neki nem adatik meg az igazi."


Néha úgy érzem áttörhetetlen fallal állok szemben. 3év után sem sikerült...de nem adom fel.


Köszönöm mégegyszer kedves második!!!

2018. júl. 4. 02:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, igazan nincs mit. :) sok sikert! ;)
2018. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es, mit dolgozol, ahol 12 órázni és még túlórázni is kell?
2018. júl. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A sok csalódás és gyötrő fajdalmak miatt valóban jobb a magas fal.

Sokan csináljak így de szerintem a megoldás türelem és sok kedvesség kell hozza.

Hosszú pozitív gyengéd beszélgetések...és előbb utobb a fal lassacskán leomlik majd.

2018. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En is hasonlo problemaval kuzdok... a te oldaladon.


Hany evesek vagytok?


En neha ugy erzem van remeny, de elnyulo gondolataim azt sugalljak, hogy felejtsem el, hogy valaha is... parkapcsolatta fejlodhetnénk. Vagy ő barkivel is.

2018. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nem hiszem, hogy bárki is belém tudna szeretni (mind külsőleg, mind belsőleg). 22 évesen összesen egy kapcsolatom volt, de az is borzalmas volt számomra, bár rövid ideig tartott. Furcsamód amikor szakítottunk egyáltalán nem viselt meg, mivel nem tudtam ennyi idő alatt szerelembe esni, viszont valakinek elég pár hét is, nekem hónapok alatt ez nem sikerült. Ez már több éve volt és azóta is úgy gondolom hogy nem való nekem egy párkapcsolat. Lehet hogy csak a kötődéstől félek? Mivel én úgy gondolok egy kapcsolatra, hogy azzal elveszíteném a szabadságomat ami kb a top 3 legfontosabb az életben számomra.
2018. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugy dolgozok, hogy 2 napot nappal megyek, 2 ejszaka, 4 piheno elvileg, de en valalok tulorat eleg sokat.
2018. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk már tinik. Én 29 Ő 32.


Annyira nehéz kiismerni. Szinte mindent úgy kell megkérdezni, mert egyébként magától nem mond el semmit.


Néha már arra gondolok, hogy lehet hogy csak felém nem nyit, csak velem ilyen.

Bár nem hinném, mert sok barátja "panaszkodik" hogy ha ők nem keresik fel akkor Ő nem keresi a másikat.

Sokszor magába fordul, elzárkozik a külvilágtól.

2018. júl. 5. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!