Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mivel lephetném meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg?

Figyelt kérdés

Napokban találkozom barátnőmmel és nincs ötletem mivel varázsolhatnám el. Szeretnék neki kedveskedni, mert nagyon szeretem.

18/L



2018. máj. 4. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ajándékkal. :D
2018. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyat találj ki,amit szeret. Én általában olyan dolgokat találok ki,amit szeret is,pl színház jegyeket veszek,vagy koncerte viszem,ha valami tárgyat szeretnék neki ajándékozni,akkor azt is figyelembe veszem,hogy esetleg van-e valami amire vágyik,mi az amit szeret. Pl imádja a macskáját,kapott tőlem egy naptárt a macskája képeivel,a képeket én csináltam. Nagyon tetszett neki,s mindenkinek azzal dicsekszik:) Vicces rendszámtáblát is csináltattam neki,egy olyan szöveggel,amin mindig nevet:) vagy ha láttam,hogy megtetszett neki valami vásárlás közben,de valamiért mégse vette meg,akkor titokban megvettem neki..de szerintem,ha a kedvenc sütijével leped meg,vagy elviszed a kedvenc helyére enni,vagy ha pl biliárdozni szeret,akkor oda,azt is értékelni fogja. Nekem bármivel örömet tud okozni. Elég ha csak tudom,hogy közös program lesz,s máris a felhők fölött járok:)
2018. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es :)
2018. máj. 4. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát tedd széppé az estéjét.:D
2018. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Ezek annyira édes dolgok! Szerintem bármivel leped meg, örülni fog, hiszen tőled kapja :) Bárcsak én is megtapasztalhatnám ezt. Mármint olyan jó lenne meglepni a párom, ha lenne...
2018. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 idővel biztosan lesz :)

Én is azért szeretném elhalmozni, mert úgy érzem végre igazira találtam :)

2018. máj. 4. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
#2-es vagyok:) pont ez az amiért állandóan megakarom lepni valamivel. Már régóta folyton az van,hogy akárhányszor meglátok valami különlegeset,nem bírom ki,hogy ne vegyem meg. Amikor meg rajta látom az adott ékszert pl,nem bírom ki mosolygás nélkül. Én imádom Őt,s úgy érzem,hogy az Ő szeretete felbecsülhetetlen értékű számomra,s én így próbálom "kompenzálni",ha lehet ilyet mondani. Holott tudom,hogy nem várja el,sőt. Mindig kapok egy adag fejmosást,de mindig mondom Neki,hogy ha csak egyszer is mosolyt csal az arcára az,amit tőlem kap,akkor már megérte. Múltkor pl megleptem azzal,hogy költészet napon voltunk,elmentünk verseket hallgatni,s lehetett felolvasni is. Tudta,h verset fogok szavalni,s mondta,hogy mindenképp eljön megnézni(ez kb 3 éve volt amúgy),s mikor azt hitte,hogy elszavaltam az utolsó verset,elkezdtem egy bevezetővel,hogy most egy különleges személynek szóló versemet mondanám el,akinek rengeteg mindent köszönhetek,ha Ő nem lenne,én nem tudom hol lennék és így is megszeretném köszönni,hogy van nekem! S elmondtam a verset mindenki előtt (volt elég szépen közönség is). Hadd ne mondjam,hogy megkönnyezte.:) Mindig mondja,hogy nem érti,honnan szedem össze a jobbnál-jobb meglepetéseket..de mindegyikkel megmosolyogtatom:)
2018. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én csak sok boldogságot kívánok nektek, kérdező! ^_^

Szívem szerint mozival, esetleg koncertre, vagy bármilyen más kultútrális rendezvénnyel lepném meg, persze, ha ő is szeret ilyen helyekre járni. :)

De egy vacsora is tökéletes meglepetés lehet, hidd el, nagy örömöt fogsz neki szerezni! :)

A legjobbakat kívánom nektek! ^_^


16L/L

2018. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy :)
2018. máj. 5. 07:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2018. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!