Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi miatt szoktatok a legtöbbsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt szoktatok a legtöbbször összezörreni a párotokkal? ~leszbikus kérdés~

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a párom azzal állt elém, hogy valami baj van a kapcsolatunkkal, mert mi nem szoktunk veszekedni.

Mind a ketten elég alkalmazkodóak és nyugodtak vagyunk, tudom, hogy mit szeretne és ő is tudja, hogy nekem mi fontos és mind a ketten ehhez alkalmazkodunk. Nem hiszem, hogy ez gondot jelent? Vagy?

Persze olyannal szoktuk szúrkálódni, hogy megint nekem kell levinnem a szemetet vagy, hogy nem beszélek eleget az anyjával...de ezek csak megjegyzések és soha nincs belőlük vita!

Ti hogy érzitek, szükséges, hogy legyen veszekedés is egy párkapcsolatban?

Min szoktatok összekapni?

Egyébként 1 éves párkapcsolatról van szó az én esetemben, vagyis nem adott még az élet olyan nagy döntési alkalmat, ami miatt összekaphattunk volna a kedvesemmel...szinte még megvan a rózsaszín köd 🤩

23L a veszekedésre vágyó szerelmem pedig 24L :D

Bár már én is kipróbálnám milyen is az a békülős szex...🤔🙄



2018. márc. 20. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a kapcsolattal van baj,ahol sok a veszekedés,probléma és még meg sem tudják oldani őket észérvekkel. Nincs benne semmi jó a stresszben,a feszültségben,szerinted jót tesz egy kapcsolatnak az egymás iránti negatív indulat? Merthogy egy veszekedés azzal jár. Ez csak egy ilyen hülye régies,népi "bölcsesség", mint pl.hogy az asszony verve jó, a jó asszony mindent megbocsát stb.
2018. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mikor együtt voltunk az első három évben nagyon vita sem volt úgy komolyabban. Nagy volt a tisztelet egymás iránt, inkább kommunikáltunk, minthogy veszekedés legyen belőle, az egyikünknek sem fért volna bele emiatt. Persze kisebb összekülönbözések mindig voltak, de “vita” ahol egymásra emeljük a hangunkat nem volt.

A kicsik is abból adódtak, hogy nyolc évvel fiatalabb voltam, csomó dolgot nem értettem még akkor.

Leginkàbb a féltékenykedés miatt volt, ha volt, vagy ha trehány voltam. :)

2018. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CFB ***** válasza:

Furi, hogy neki hianyzik a veszekedes :D

En nem javaslom.. Egy nagy vita akar ot, akar teged, akar mindkettotoket is nagyon megbanthatja.

Ha en veszekednek a parommal, o mar leugrott volna egy emeletes haz tetejerol...

Egyetlen “vitank” volt, amikor egyik kozos ismerosunkkel megbeszeltun egy talalkozot, es elozo nap lemondta. Harom eve nem lattam a volt osztalytarsam, ezert szomoru voltam, baratnom meg olyan merges lett emiatt, hogy ordibalni akart vele - ami szerencsere nem tortent meg, mert a volt osztalytarsam ram terelte a temat. De ha kiabalt volna vele, veszekedes lett volna belole, mert megmondtam neki, hogy ne tegye.

Nekunk ez volt a legkomolyabb dolgunk, ami tortent velunk :D ne akarjatok veszekedni, nem lesz jo

2018. márc. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!