Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan deríthetmém ki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetmém ki, hogy érdeklődik-e a lányok iránt? Hogy érjem el, hogy felfigyeljem rám?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon megtetszett, egy buszon utazunk néha de egyébként nem ismerjük egymást. A nevét ugyan megtudtam és megnéztem a közösségi oldalait de semmi olyat nem láttam ami arra utalhatna, hogy érdeklik a lányok (is).

Tudom, hogy egyszerűbb lenne ha kezdeményezném a beszélgetést de szinte senki nem tudja rólam, hogy a lányokat szeretem és szeretném ha ez így is maradna egyelőre tehát félek bármit is lépni.

Van valami olyan nonverbális módja annak, hogy a tudtára adjam, hogy tetszik nekem amit ha nem érdeklik a lányok észre se vesz? Esetleg próbáljak meg szemezni vele? Tanácstalan vagyok úgyhogy nagyon megköszönnék egy-két tanácsot.



2018. márc. 12. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Tengeri csillag lemosható tetkót teszel a csuklódra és nyújtózol előtte úgy, hogy lássa. Nem közismert szimbólum, akik nem leszbik, azok nem nagyon tudják, hogy mi a jelentése.
2018. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Próbálj mellé ülni, vagy hivogatni a szemeddel, hogy melléd üljön. Bámuld, ha leszállsz vagy felállsz, véletlen érj hozzá. Valahogy kezdj el vele beszélgetni. Vagy mondd neki, hogy valahonnan ismerős, nem ismeri xy-t, akármi. Nekem is már sikerültek ilyenek, hajrá :)
2018. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tengeri csillag tetkó!?

Miért pont???

Az életben nem hallottam ezt.

2018. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
1# most mar mindenki tudja, köszönjuk a leszbitársadalom neveben, akik titkolni akartak :d (en hetero vagyok, de ez viccesen jott ki)
2018. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyerűen beszélgetést kezdeményezel vele egyik nap,egy semleges témáról,pl.leülsz mellé/mellé állsz, megkérded hova utazik,mit tanul/dolgozik ott,ha megkérdezi te is elmeséled ezt magadról. Másnap mivel előző nap már beszéltetek,ismerősként üdvözlöd,és folytatod vele a beszélgetést,onnan ahol tegnap abbahagytátok. Ha màr 3-4-5 napja mindig beszéltek a buszon lesz okod bejelőlni facebookon és ott is beszélgetsz vele. Így az egyéb szokásos témák, tanulás,munka,hobbi,család, háziállat,zenei ízlés,stb. nem lesz kínos felhozni a kapcsolatokat,van-e valakije, milyen számára az ideális pár,ilyesmi.Ebből nagyjából le tudod szűrni hogy érdeklik-e a lányok. De én még nem adnám fel itt, ha azt mondja most nincs barátja,ilyen-olyan pasit keres, közös programokra hívnám,pár hét után,attól függően hogy milyen ütemben fejlődik a barátságunk, szóba hoznám a lány a lánnyal dolgot,hogy mi a véleménye róla.(Ennyi ismeretség után lehet bevallaná, hogy szokott fantáziálni róla,vagy volt már egy-két csók vagy valami élménye nővel).Ha pozitív vagy semleges a véleménye pár nap múlva bepróbálkoznék nála. Ha negatív,undorítónak tartja az ilyesmit akkor döntenék hogy vagy megszakítom vele a kapcsolatot vagy a barátja maradnék.


Szóval mindenképp építs ki vele minőségi kapcsolatot(akár facebookon is ráirhatsz ha úgy könnyebb,hogy szoktad látni a buszon,és úgy kérdezgeted tovább,de másnap ugyanúgy menj oda hozzá a buszon). Az ilyen szemezést meg nézést meg lopiban hozzáérést felejtsd el. Ha fel is tűnik neki,hogy őt nézed(egy zsúfolt buszon,ahol a saját dolgain jár az esze kicsi az esélye,) és abból sem fog felfigyelni rád, naponta nem egy emberrel akad össze a tekintete még véletlenül is. És én ha észrevenném hogy valaki folyamatosan néz,de egy mukkot se szólna,csak azt gondolnám megint engem bámul ez a bolond, ki tudja mi baja lehet.És nyílván nem azt,hogy hű, biztos leszbikus és tetszem neki,megyek is elhívom randizni.

2018. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo eg, igy lett eloszor baratnom. Engem is a buszon figyelt meg egy lany. Akkor meg nem tudtam magamrol. Megtalalta a nevem facen es ramirt kamufacebol. Szinte hihetetlen de osszejottunk. Tiszta tundermese. Elso baratnom volt. :)
2018. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!