Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy feltehetően heteró nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feltehetően heteró nőt hogyan lehet megszerezni?

Figyelt kérdés

Főiskolai tanárom, egyedülálló nő egy 5 éves gyerekkel. Igazából nem tudom, hogy van-e benne hajlam, de a szemében látok valamit. Ahogyan néz és reagál bizonyos dolgokra, látok egy olyan belevalóságot. Nem vagyok leszbikus, vagyis nem tudom, eddig biszexuálisnak gondoltam magam, de ez a nő megbolondít. A korkülönbség köztünk 12 év. Sok kapcsolat eddig nem túlzottan volt köztünk, pár szót váltottunk, eddig háromszor láttam csak, heti egyszer. :(

De azok a pillantások megölnek. Segítsetek, mit csináljak? Eddig mindig csak engem csábítottak el...


2018. márc. 7. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, sajnos nekem nem jött össze mert nem volt benne hajlam de ne szomorítson el az én esetem, mert itt több volt a korkülönbség is. Lehet belőle jó dolog de úgy derítsd ki hogy nagyon finoman és lassan utalsz erre, nehogy idő előtt szagot fogjon, legyél számára nagyon segítőkész hogy megkedveljen és után kiderül hogy vevő-e esetleg másra is.
2018. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha teljesen hetero, akkor sehogy sem fog menni.

És elvileg egy tanár számára a tanítvány tabu, szóval még akkor sem biztos, hogy belemegy, ha amúgy vonzalom lenne. Kirúghatják, ha kitudódik.

2018. márc. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint bármelyik másik nőt. Nekem is tetszett egyszer egy heteró nő,ugyanúgy kedves,figyelmes voltam vele,sokat beszélgettünk,először összebarátkoztunk,aztán már ő kezdeményezett.


Az már más kérdés, hogy nagyon kicsi rá az esély, hogy tanárként a tanítványával kezdjen, ráadásul ha te főiskolás korú vagy,vagy is 20-22 körüli,ő meg 32-34 akkor még nagyon sok az a 12 év,kevés 30-as nő vállaná be.

29/N

2018. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
gondolom ugyan úgy mint egy heteró ahogy megszerez egy homoszexuálist. elég gáz, hogy három találkozó és pár szó után ennyire vágysz rá, te nem belé vagy szerelmes, hanem plátói szerelem kering a rózsaszín ködben
2018. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha heteró a nú akkor kb annyi esélyed van mint nekem heteró férfiként megszerezni egy leszbikus nőt: semmi. A leszbikus nők többsége ráadásul utálja a férfiakat.

Az exemem full heteró volt, de a barátnőjével néha kézenfogva mentek, megpuszilta, megölelte. Elég őszinte és nyilt volt minden témában, szóval megkérdeztem hogy mennyire izgatják a nők, mit szóla ahhoz ha egy lány kényeztetné. Azt mondta hogy a női testet megnézi nő szemmel de hidegen hagyja, a nővel való szex pedig kifejezetten taszítja.

2018. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Hasonló problémával küzdök, még a felállás (korkülönbség, foglalkozás) is egészen hasonló.


Amiben talán nehezebb a helyzetem, hogy egészen eddig azt gondoltam, hogy full hetero vagyok én is (oké, még mindig ezt gondolom. Nem is értem magamat). De csak ha rám néz, vagy szól hozzám, azonnal mocorogni kezdenek a gyomrom helyére költözött pillangók :/

2018. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4es, nem írtam azt, hogy szerelmes vagyok. :)

Nem ismerem, ez igaz, így szerelmes sem tudnék lenni. Viszont szexuálisan kívánom, de nagyon durván. Ez csak vonzódás.

2018. márc. 8. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyu valamit így döntsünk már el. Ha biszex vagy, akkor vonzódsz mindkét nemhez. Férfihoz is meg nőhöz is. Akkor hogy lennél már leszbikus?

A másik. Ha heteró, akkor sehogy nem szerzed meg, elvégre te sem fekszel meg jössz össze olyannal, aki neked valamiért nem jön be.

A harmadik meg, gondolhatnád, hogy EGYEDÜLÁLLÓ ANYAKÉNT nem fogja az állását kockáztatni diákkal való kavarás miatt. Ha ennyire szimpatikus, akkor nyiss felé, érdeklődj a szakterületéről, beszélgessetek és aztán kiderül, hogy csak te képzelsz bele valamit vagy ő is érdeklődik-e.

2018. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!