Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-20 éves lányokat max. Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányokat max. Hány éves férfi tud megszerezni magának?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. 40/50-re... ha az nagyon jól nézne ki, gazdag lenne és okos is, akkor lehetséges lenne? Na meg amúgy pont illene belsőre a lányhoz. Lányok/nők is írjanak tapasztalatot, véleményt.

2018. jan. 22. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Én 40 vagyok és megtudom szerezni ezeket a lányokat az más, hogy csak mókázásra, mert többet egy ennyi idős lánytól nem is szeretnék. Szóval nyugodtan írhatom, hogy 40 évesen meglehet szerezni őket, sőt nem is én szerzem meg őket, hanem ők engem ez meg a másik. A fiatal lányok is szeretik a jól kinéző idősebb pasikat, akik tudnak nekik valamit mutatni. (nem nem vagyok milliomos, hogy ezért kersnének az ilyen fiatal lányok, csak adok magamra, igényes vagyok és nem nézek ki 40-nek, na jó ez tuti baromira befolyásoló tényező, hogy ne nézz ki 100 évesnek azért :D)
2018. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
40 körüli még simán. Saját tapasztalat ;)
2018. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Bármennyit.
2018. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
37 évesen 18 éves lánnyal jöttünk össze. Több éves kapcsolat lett belőle. Hozzáteszem, érettebb volt a koránál és emiatt 30 alatt nem is keresett férfit. Nem azért mert minden 30 alatti férfi éretlen, hanem mert jóval ritkább köztük aki nem csak kósza kalandot akart vele.
2018. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Bár nekem is sikerülne 39f
2018. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
www.rosszlanyok.hu
2018. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
#1: az azért gáz, hogy 40 év alatt még mindig nem tanultál meg helyesen írni.
2018. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

18 (hamarosan 19) éves lányként nem nagyon érdekelnének 25-26 évnél idősebb férfiak, ez is nagyon a határ. Azt mondják, komolyabb / érettebb vagyok a koromnál, de én úgy érzem, az ilyen idős férfiak jóval érettebbek nálam - már, ami a párkapcsolatot illeti. Szűz vagyok és nincs akkora igényem a szexre, ellenben úgy gondolom, egy ilyen korú férfinak már vannak igényei... Utálnám, ha csalódást okoznék neki, de nem akarnék belemenni valami olyanba, amire még nem érzem elég érettnek magam. Egy ilyen férfi valószínűleg hamarabb is akarná ténylegesen elkötelezni magát és családot alapítani, mint én - jelenlegi állás szerint nálam ez szóba sem jöhet, és nem hiszem, hogy ez pár éven belül változna. Aztán ki tudja, lehet tévedek ezekben, még nem volt dolgom nálam ennyivel idősebb férfiakkal.

30-nál idősebb férfiakkal kétlem, hogy leállnék, a fentebb említett okok miatt (ismételten, lehet, hogy tévedek ezekben..). De ki tudja, ha annyira jól kijövünk és türelmes velem...


A 40-50 nekem teljesen kizárt, az apám lehetne, akivel nincs jó kapcsolatom. Talán a rossz kapcsolatunk miatt, talán azért, mert undorodnék még a gondolatától is annak, hogy az apámmal tegyek valamit (és egy vele egyidős emberbe akaratlanul őt látnám bele), de nekem nem menne a dolog.

2018. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Őszintén érdeklődnék, hogy ki az aki lenullázta az összes választ és miért nem tartja hasznosnak? Csak azért, mert ellenkezik az ő véleményével vagy valami más okból úgy érzi, hogy nem hasznosak a válaszok? Magánban is megírhatja, ha nem akarja ide.


20/L

2018. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Maximum azok akiknek apa komplexusuk van. Szerintem egy normális 18 éves lány nem állna szóba egy olyan korú férfival aki akár az apja lehetne.

18/L

2018. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!