Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-20 éves lányokat max. Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányokat max. Hány éves férfi tud megszerezni magának?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. 40/50-re... ha az nagyon jól nézne ki, gazdag lenne és okos is, akkor lehetséges lenne? Na meg amúgy pont illene belsőre a lányhoz. Lányok/nők is írjanak tapasztalatot, véleményt.

2018. jan. 22. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"ha az nagyon jól nézne ki, gazdag lenne és okos is, akkor lehetséges lenne?"


Egy szó innen a lényeg - gazdag - ha elég gazdag akkor akár lehet 70+ is akkor is megszerezhet magának még egy 18 évest is, hisz mindennek megvan az ára.

2018. jan. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom de nekem sosem volt gondom fiatall lánnyal összejönnöm 39 évesen. Igaz nem is nézek ki annyinak. Voltam 16 éves lánnya,15,18,20. Persze nem mindel 1 év alatt és nem 1 alkalmiak voltak.Pl a 16 évessel fél évig jártam.Imádom a szűz lányokat,a gyengém
2018. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!