Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért enek egymásnak itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért enek egymásnak itt emberek? (Leszbikus )

Figyelt kérdés

Komolyan mondom ez már kezd durva lenni.Kint van egy ártatlan kérdés mert van olyan hogy kivágásiságból ki tesz egy kérdést,mondjuk aki az anált kérdezte, és megy alatta a bunkózás meg hasonlók.

Vannak normálisan válaszoló pasik is,oké nem leszbikus ,de ha normálisan válaszol miért kell ezt csinálni?

Ne gyertek nekem a sztereotípiákkal hogy (hármasozni hív meg megtérít ,homofób) igen van ilyen is ,de vannak akik normálisan írnak.Attól hogy nem leszbi még lehet hogy jót mond.

Itt jó esetben egy oldalon vagyunk erre csak a bunkózás megy.


2018. febr. 26. 06:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves mit tudom en hanyas, egyaltalan nem sertettel meg.

Azert szolitottalak meg, mert te is megszolitottal.

Ennyi es semmi tobb.

A korodra ne hivatkozz. (Egyreszt mert gozom nincs hany eves vagy, masreszt meg nem erdekel, ha melle hulyesegeket beszelsz)

Lenyegeben most magadat akarod igazolni, hogy a te gondolkodasod kovetendo, mert te azt mondod, hogy az.

Reszben igaz es reszben nem.

Azt azert megjegyeznem, mielott azt hiszed en pontoztalak le a beka segge ala, hogy szerintem azt a 7%-ot kb nekem koszonheted, mert en nyomtam ra a valaszodra, hogy felig-meddig hasznos. Ugyhogy kerlek ne bombazz privat levelekkel se.

Amugy az nem remlik, hogy barhol irtam volna, hogy szemely szerint en oltok le masokat. Bar nem tagadom, volt ra pelda nem egyszer.


Lenyeg a lenyeg, nem sertodtem meg, csak elmagyaraztam az en szemszogembol, hogy a mz oltogato leszbiknek miert lehet bosszanto ez a sok idiota kerdes meg valasz.

Itt az tortent, hogy te belealltal az en velemenyembe.

Nem akarok veled vitatkozni, mert hidd el, hogy annyira azert nem erintett meg a dolog, fogok tudni aludni. Te se eroltesd ra masokra, hogy mit tartsanak bunkosagnak es mire ugathatnak be.

2018. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Utána néztem az análosnak és tudod igaza volt.Van a nőknek prosztatájuk,mielőtt nekem esnétek itt a link. [link]

Igaz mi ezt nem így nevezzük de van.

Azért jöttem ezzel a kérdéssel, mert ami ott ment az teljesen eldurvult,de máshol is sajnos.

2018. febr. 26. 17:45
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy fel tűnt hogy attól,hogy "női prosztata--ként is hivatkoznak rá,még két teljesen különböző szerv? Más a hivatalos neve,más az alakja,a kinézete,az elhelyezkedése,a működése? És az hogy análisan nem izgatható,mivel nem prosztata? Észrevetted ,hogy attól,hogy a péniszedet "faroknak" is hívják,tehàt van farkad,attól az még pénisz a lábad között,nem olyan farok a kutyáknak?Feltűnt hogy tulajdonképpen nincs farkad, csak úgy neveznek egy az állatok farkától teljesen különböző szervet?


Na, kkor ezzel le is zárhatod mindkét kérdésed alatt a hülyeségek bizonygatását.

2018. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen tudok olvasni, de látom te nem!

Látom van baj eléggé.Honnan tudod hogy pasi vagyok e vagy éppen nő?Ismersz?Dehogy ismersz,azt se tudod ki vagyok.Mégis mire fel gyanúsítasz?Semmire .

2018. febr. 26. 19:49
 15/16 anonim ***** válasza:

A stílusodból le is jött, hogy pasi vagy és az is hogy ugyan az aki az análmajmolós kérdést írta.


És te most miért esel nekem?Ennyi volt az álszeneskedés,eddig tartott a "kedves pasika" kép?

2018. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok álszent,sose voltam.De mondtam nem ismersz ;)
2018. febr. 27. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!