Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok szeretik az anális szexet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 19:50
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam, de nem is szeretném. Egyáltalán nem izgat és tökéletesen megvagyok nélküle is.
2018. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
# 30 Hát drágám figyelj. Én tényleg teljesen nyugodt vagyok. Én nem kötöttem bele senkibe. Az valahogy érthető, hogy az értelmetlen hülye válaszokra is írok valamit és próbálom megcáfolni annyira butaság. Azzal semmi bajom, ha valakinek ez nem jön be. Azokon inkább nevetek, ha valaki tudja, hogy milyen egy másik nőnek meg az a legnagyobb gondja, hogy van prosztatája.:DD
2018. febr. 26. 17:24
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

Mivel annyira megy ezen a prosztata dolgon a vita kíváncsiságból rákerestem erre a női prosztata dologra és úgy tűnik, hogy a kérdezőnek valóban igaza van, tényleg létezik.


Ezt találtam róla: "A nőknek is van prosztatájuk. A húgycső nyílásához közel, a hüvelyben található paraurethralis mirigyet prostata feminának is nevezik, és tapintásos ingerlésre a rendkívüli kéjérzetet okoz. A női prosztata is képes a kilövellésre - és ez bizony nem önkéntelen vizeletkibocsátás, amint azt sok ijedt nő véli, amikor ezt a fajta ejakulációt tapasztalja, hanem a kielégülés. A Skene-féle (paraurethralis) mirigyeket a Terminologia Anatomica karbantartásáért felelős nemzetközi testület 2002-ben hivatalosan is női prosztatának nevezte el."

2018. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
84%

Borsodzik a hatam attol, ha egy idegen mondja nekem, hogy “dragam” :D

Ertem hogy prosztata, de nem kellett volna hulyenek nezni azt, aki nem tudott errol az elnevezesrol, mert nyilvan arra asszocialt, hogy a vegbelben van prosztata noknek..

Nem lehet mindenki biosz szakos es attol meg ismerheti a testet, hogy nem tud ilyen kifejezeseket:) nem magamat vedem, mert en jartam kulon bioszra, de te allitottad be ugy hogy “igenis van prosztata a noknek” ...azt mar te se tetted hozza, hogy a huvelyben:) ugy kevesbe hangzott volna jol egy analis kerdesnel:D

2018. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Nem néztem hülyének, de az olyan jól lejáratja magát, aki hülyének nézi a másikat és utána kiderül, hogy nincs igaza.


".azt mar te se tetted hozza, hogy a huvelyben:) ugy kevesbe hangzott volna jol egy analis kerdesnel:" Mint mondtam, ez teljesen mellékes, nem én hoztam szóba és nem is feltétlen tartozik ide, csupán rá lett világítva, hogy tévedésben él.:)

2018. febr. 26. 18:48
 36/48 anonim ***** válasza:
Aha ertem:D...ismeros valahonnan ez a gondolkodas (es nem jo ertelemben)
2018. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a férfiaknak sem a végbelükben van, hanem azon keresztül tapintható. Teljesen mindegy, az értelmes válaszokat még egyszer köszönöm!
2018. febr. 26. 18:54
 38/48 anonim ***** válasza:
81%

Ez amúgy tényleg jó:)


Kérdező: A leszbikus lányok szeretik az anális szexet?

1válaszoló: Én nem.

Kérdező: DE!


Kb ennyiben össze lehet foglalni ezt a kérdést.

2018. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező. attól hogy te arra akarod kiverni, hogy leszbikusok egymás seggében kotorásznak, még fogják szeretni az anális szexet... Hótra unom már az ilyen kérdéseket, aminek az egyetlen célja hogy legyen mire kiverni.
2018. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
62%
És pont a leszbikusokat kell basztatni vele.
2018. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!