Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen típusú leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú leszbikusok vagytok és milyenhez vonzódtok?

Figyelt kérdés
femme, butch, stb.
2018. febr. 17. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nőies vagyok és a szintén nőies lányok jönnek be, vagy a nőies és kicsit fiúsabb között.
2018. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Fiús vagyok, bár mostanság növesztem a hajam. A fiús lányok és a férfiasabb nök imponálnak, persze mindegyikükben annyi nőiesség legyen, hogy beszéljenek szépen, értsenek azért a női dolgokhoz is: sütés, főzés, mosás. :)
2018. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon nőies nő vagyok, és a hozzám hasonló nőies nők ill. lányok tetszenek. Nyilván nem csak a megjelenése fontos egy nőnek számomra, hanem fontos, hogy a személyisége, intellektusa is vonzzon :) Az különösen növeli a szexi faktort a szememben, ha a kiszemelt lánynak/nőnek művészi hajlama is van. ^^ (Mert magam is festek ill. zenélek, zongorázom. Hamarosan pedig flamencozni is tanulok :))De a helyzet az, hogy férfias ill. fiús lányokat nem tudok elképzelni magam mellett, akkor sem, ha ők amúgy engem vonzónak tartanak, vagy van művészi hajlamuk. Most valószínűleg nem leszek túl szimpatikus válaszoló, de sajnos ez van... 30/nő/L
2018. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
lanyosabb vagyok, polo+farmer amit altalaban hordok, neha bluzt/inget. a baratnom is ilyesmi (bar o nem szereti az ingeket), de belsore, illetve a kapcsolatban is en vagyok a noiesebb. de egyebkent nekem nem ez szamit, csak fogjon meg valami az illetoben
2018. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy melyik kategória vagyok, mert imádok sminkelni viszont laza, feliratos póló amiket hordok, szakadt farmer, tornacipő, beanie, sportmelltartó. Én a nőiesebb típust szeretem :)
2018. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem kategorizálom magam szigorúan, de inkább nőies/casual vagyok, mint más, és az elegancia, valamint a tőlem férfiasabb társ vonz.

A párom ritkán nőies, de akkor gyönyörű. Őt magassarkúban és bakancsban is ugyanolyan szépnek találom.

2018. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam nagyon nőiesnek, inkább fiúsabb, de nem esek túlzásba. Pedig hosszú hajam van.
2018. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csajos rocker vagyok bakancsal amihez néha smink meg szoknya néha meg fari és póló kombót választok. Hasonlóan laza de lányos lányokat kedvelek. 23/Bi/L
2018. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!