Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Még sosem próbáltam lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem próbáltam lánnyal, de sokszor megfordul a fejemben milyen lehet. Vannak esetleg olyanok, akik hasonló cipőben járnak? 25/L

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg több ilyen helyzetben lévő lány van mint akinek eszébe se jut ez legalább egyszer.
2018. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én, bár én biztosan tudom magamról, hogy biszex vagyok, mert gyerekkorom óta tetszenek a lányok. 25/L
2018. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Vannak, a lányok nagyrésze.
2018. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
En pl nem tudom biszex vagyok e. Van párom, boldog vagyok, es nem hianyzik a noi társaság ilyen szempontból, de neha elgondolkozok rajta,milyen lenne. Csókolózni csókolóztam egyszer es nem volt semmivel sem rosszabb mint egy fiúval.
2018. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én pont ilyen vagyok.:D Volt egy eset, amikor kikezdett velem szexuálisan egy lány miközben piásak voltunk, és sikerült felizgatnia is, eléggé beindultam rá. Nagyon meglepett, hogy egy csajtól is beindulok, de én ezt még a hetero kategóriába sorolom, mert a hétköznapokban megvagyok enélkül és teljesen kezelhető.
2018. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintetek ő most magában vitatkozik??:D (#6)
2018. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Volt itt egy homofób úriember, aki elég ocsmány megjegyzéseket tesz:)

Direkt jelentettem, mielőtt bárki reagál rá, de csak azután törölték, hogy lett egy vitapartnere sajna.

2018. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ki vitatkozik magában? Magadhoz beszélsz most?

2018. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok. En is pont így vagyok ezzel.. Siman kiprobalnam vmi csajszival :) 22/L
2018. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ki vitatkozik magában? Magadhoz beszélsz most?"


Lehet törölték addigra az IGAZI 6-os kommentjét, mert nem odavaló szavakat használhatótt.


#9

"Siman kiprobalnam vmi csajszival :) 22/L"


Már megbocsáss, de ilyen szöveggel erősen kétlem, hogy te "lány" lennél ;)

2018. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!