Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Veletek is volt ilyen? Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt ilyen? Nektek hogy sikerült leküzdeni?

Figyelt kérdés
Van egy elég erős, több mint öt éves barátságom. Ő heteró és ezt tiszteletben is tartom. Tudja rólam, hogy a lányokat szeretem, nincs vele semmi gondja, sokszor feljön ez a téma, de mostanában kívánom és elkezdtem érezni iránta valamit. Nem akarok tőle semmit, mert ez a barátság sokat jelent nekem, úgyhogy a legjobb lenne, valahogy elhessegetni ezeket a gondolatokat. Ha bármi történne köztünk, egészen biztos, hogy megváltozna a barátságunk és én ezt nem akarom. Szoktunk azzal viccelődni, hogy mi lenne ha ő meg én, és tudom, hogy ő ezt mindig viccnek is szánja, de bennem az ilyen dolgok megmaradnak. Igen, tudom, hogy írtam, hogy heteró (vagy nevezzük minimálisan biszexnek), de annyiban azért benne lenne, hogy "egyszer élünk" alapon kipróbálja lánnyal. Viszont az a helyzet, hogy most már én akkor se akarnám, ha ő akarná, mert nekem a barátságunk többet jelent, mint egy alkalom az ágyban. Szóval a kérdésem az lenne, hogy aki volt hasonló helyzetben, végül elmúlt az ilyen fajta érzelme? Elfojtotta, esetleg legyőzte valahogy, vagy rossz vége lett a dolognak? Mert ennek jó nem lesz, úgyhogy jobbnak látom, ha nem is említem neki, csak magammal kellene kezdenem valamit.
2018. febr. 15. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Hasonló cipőben jártam 5-6 éve a gimiben. Legjobb barátnők voltunk, ő tudta rólam, hogy a lányok jönnek be. Egyik reggel, amikor nálunk aludt, felébresztett, és megcsókolt. Tudtam, hogy ez nekem (sokkal) többet jelent, mint neki, de belementem. És ez lett a barátságunk veszte. Mind a ketten rengeteget "sérültünk" belőle, úgyhogy ez nekem elég volt ahhoz, hogy elhatározzam; nem bonyolódom bele a barátaimmal semmibe.

Azóta persze voltak páran, akikkel baráti viszonyba kerültem, és elkezdtem mást is érezni irántuk, de tettlegességig sosem fajult semmi.

2018. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Épp ettől tartok én is, hogy még egy csók is változtatna a dolgokon. Hiába nem nagy valami, de akkor se lehet úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. Teljes ellentmondás van bennem. Nagyon szeretném, viszont a barátságunkat nem dobnám el egy ilyenért.

Szívesen elolvasnám még mások történetét, írjatok. :)

2018. febr. 16. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Nekem is van egy legjobb barátnőm akit több mint 5 éve ismerek de csak néhány éve vagyunk nagyon jóban, de sajnos elkezdtem többet érezni iránta. Nem tudja rólam, hogy én a lányokat is szeretem, ő pedig heterónak mondja magát. Mivel nem lakunk egy városban nem tudunk sűrűn találkozni. Amikor nyáron nálunk aludt, akkor egy ágyban aludtunk(egy személyes ágyon), én pedig elkezdtem közeledni felé reggel és megcsókoltam ő pedig visszacsókol. Nem tartott sokáig, de még aznap este lefekvésnél megint csak közeledtem felé, megint hagyta és sokkal tovább csókolóztam vele mint reggel. Ilyesmik párszor még megtörténtek de még mindig legjobb barátnők vagyunk, ezekről pedig nem beszélünk soha. Még most is érzek egy kis vonzalmat iránta, de már megpróbáltam elfojtani, mert azért még így is féltem ezt a barátságot.
2018. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy ezek csak így megtörténtek és nem hoztátok szóba, talán mindketten éreztétek, hogy az alkalom szülte. Vagy bennem mondjuk megfordult az az opció is, hogy titokban a barátnőd is vonzódott hozzád, csak egyikőtök sem merte bevallani a másiknak. Persze ti tudjátok, ti ismeritek a körülményeket.

Nálam is mindig az együtt alvás a kritikus helyzet, olyankor alig bírom visszafogni magam. De nincs mit tenni, nem kezdeményezek semmit.

2018. febr. 16. 21:40
 5/7 It's My Life válasza:
Velem most van ugyanez, de nem tudom mit tegyek.
2018. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Ha valaki beszélgetni szeretne, csak írjon.
2018. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fejlemény?
2018. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!