Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Szerintetek tényleg vágyok erre?
Néha úgy érzem, kipróbálnám egy lánnyal is a szexet, és ilyen pornókat nézek, és nagyon izgat. De a gyakorlatban sosem fektettem ebbe igazán energiát, csak férfival tudnék kapcsolatot elképzelni. Leginkább az érdekel milyen lehet elcsábítani egy lányt, hogy annyira kívánjon engem, hogy ő legyen teljesen nedves. Szóval kicsit mintha én lennék a férfi szerepben. Ez nem tudom mennyire érthető. Nem is igazán arra vágyok, hogy engem kényeztessen, inkább csak fordítva.
Viszont félek, hogyha belemennék, menet közben meggondolnám magam, és nem akarok senkivel szórakozni vagy megbántani, de ez mégis elég furán venné ki magát, hogy figyelj bocsi, de inkább hagyjuk.
Ez csak valami hormonális dili ami idővel rám tör? Más lány nem szokott így érezni? Tudom, hogy elég fura.
26L
Ne haragudj de nekem ez nagyon kusza
Magad sem tudod mit szeretnel mi pedig nem fogjuk tudni megmondani helyetted
Puding probaja az eves utana lefogod tudni tisztazni magadban a dolgokat
Ha meg attol felsz hogy megbantanad az adott lanyt,elore mondd el neki hogy nem vagy biztos magadban meg ebben az egeszben.ha normalis ertelmes,megfogja érteni
Ennyi idősen nem hiszem, hogy hormonális diliről lenne szó... :D
24/L
Szerintem írj rá arra, aki az előtted lévő kérdést kiírta :) Ő is csak olyan válaszokat kapott a bizonytalanságára, hogy próbálja ki:
https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__90..
Mindenképpen megéri kipróbálni, és a kommunikáció tényleg kulcsfontosságú.
Van vesztenivalód? :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!