Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy fogadnátok, ha párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadnátok, ha párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó.. hogy megkérdeztem a barátnőmet, bemutatna e a családjának, barátainak engem. A válasza egy cseppet kiakasztott! "Tartsuk titokba.

De amúgy is minek kéne másnak elmondani?Nem csak a mi dolgunk?"


A barátainak annyit mondana hogy egy barátja vagyok. Semmi fizikai kontakt előttük. Még egy arcra puszi se.


Ez engem zavar. Mert én bemutatnám őt, mint a páromat, még a családomnak is.


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit mondanátok erre?



2018. jan. 10. 17:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
36%
Mehet amerre lát.
2018. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok homoszexuális, de aki én nem szimpatizálok egy olyan emberrel aki nem hajlandó magát felvállalni. Szóval nem fogadnám jól.
2018. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a cseppet sem elhanyagolható információ kimaradt a kérdésedből, hogy a barátnődről tudja-e a család és a baráti társaság, hogy leszbikus. Ha titkolja előttük, akkor nyilván nem téged akar elrejteni, hanem a tényt, hogy leszbikus. Ha még nem áll készen erre, nem erőltetheted. Persze érthető, ha erre igényed lenne, de próbálj meg türelmes lenni vele és segíteni neki abban, hogyan nyíljon meg a környezete előtt, ne azt erőltesd, hogy minden áron téged mutasson be.

Ha viszont tudják róla, hogy leszbikus, és így is titkol téged, ott valami gond van.

2018. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3.


Nem tudja róla senki. Megjegyzem, én sem mondtam el még senkinek, hogy a lányokhoz vonzódom.


Ez az első kapcsolata mindkettőnknek.

2018. jan. 10. 17:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok, más előtt felvállalja?


Nem mindenki van a felvállalás azonos szintjén,ha ő még nem áll készen rá érthető a válasza, én megérteném.


A gátlások,problémák,lelki akadályok legyőzése nem úgy müködik, hogy ha te is, akkor én. Van aki kezdettől lazán veszi a leszbikusságát és nem csinál belőle nagy ügyet,van aki még felnőttként is küszködik azzal, ha fel kell vállalnia magát egy új ember előtt. Lehet, hogy ő nem tud megbarátkozni vele, vallásosan nevelték, stb,lehet ő felvállalná, de a csalásja szélsőségesen homofób,az ismerősei bántanák vagy fenyegetnék, hátrányos megkülönböztetés érné a munkahelyén,iskolában máshol, vagyis ezer oka lehet ezeket ismerni kell és megérteni.Lehet ami neked meg sem kottyan az neki elviselhetetlenül nehéz, mert eltérő a személyiségetek,kultúrális hátteretek, neveltetésetek,szokásaitok stb.de ezek NEM BEFOLYÁSOLJÁK AZ ÉRZELMEKET.Lehet,hogy ő nem vállal fel,de jobban szeret mint egy olyan aki kezdettől bemutat mindenkinek.


Értelmes ember megérti ezt.

2018. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
35%
Mond meg neki,hogy neked ez kapcsolat végét is jelentheti.
2018. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez normális (igazából végtelenül beteges, hogy állandó hazugságot vár el a társadalom). Emiatt ne haragudj a barátnődre. Ő csak a kapcsolatotokat akarja védeni. Sajnos szép számmal akadnak olyan szülők, akik azonnal rászállnak a gyerekükre, amint ilyesmi kiderül.
2018. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És te hogy fogadnád ha a barátnőd olyasmire akarna rávenni ami jó eséllyel elcseszi az életedet?
2018. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rólad se tudja senki, mire fel várod el, hogy ő felvállaljon otthon? Ha neked ez ilyen fontos, először te állj ezzel elő otthon.
2018. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg is ertem es nem is

Megertem mert en se vallalom fel szuleim elott pl hogy leszbikus vagyok kulonbozo okokbol ,lenyegtelen.

Viszont ha lenne egy lany az eletemben akit szeretnek felvallalnam az is biztos:)

2018. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!