Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Jelek, hogy leszbikus egy lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelek, hogy leszbikus egy lány?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha együtt jár egy másik lánnyal én olyankor mindig elkezdek gyanakodni. :D

Hát vannak akiken kilométerekről látszik, a nagyon fiús rövid hajúak.

Amúgy baseball sapka, kockás ing, rövid körmök stb. csak ismered ezeket a leszbikus sztereotípiákat. De nem minden esetben igaz.

Viszont ha egy lány olyan fiúsan laza hogy majd szétesik az mindig gyanús.

De van hogy egyáltalán semmi jel rá, rólam például senki meg nem mondaná hogy mi a helyzet, semmi de semmi fiús nincs bennem.

2018. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval..a rövidebb haj,sapka kicsit pasisabb menés esélyes lehet?
2018. jan. 10. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a rövid haj, sapka, kockás ing hülyeséget felejtsd el gyorsan...Vagy 5 rövidhajú,tetkós,bakancsot ismerek,mind házas vagy pasija van.Én meg leszbikus vagyok és hosszú hajam van, női ruhákat hordok és nőiesen mozgom,viselkedek,mivel taszítanak a férfias dolgok.Úgyhogy a fiússág nem megbízható, más egyetemes jel meg egyszerűen nincs, csak ha megkérdezed,már vagy 987262636389101-szer lett írva...
2018. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baromság én meg egy csomó olyat ismerek akire igazak ezek a sztereotípiák. Szóval simán lehetséges, de azt is írtam hogy nem mindig igazak pl.: nálam se.
2018. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig csak a fiúslányokat írják körül, pedig én azt vettem észre hogy a legtöbb lányos leszbikusnak van valami alternatív stílusa (nekem is). Ez lehet pl. rocker, gót, emo, vagy akár animés...:)


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És a képen ezek miért leszbik? 😆😆😆😆

24l

2018. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!