Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, hogyan hozzam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan hozzam felszínre?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek viszont nehéz elnyerni a szívét, de érzem, hogy szeret, de nem mutatja ki az érzéseit és valahogy a felszínre akarom őket hozni, hogyan csináljam? A lány nem a finomítás híve én meg nem vagyok az a bátor, de miatta változtatnék ezen.

2017. dec. 29. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg is van a válasz szerintem. :)
2017. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mit csináljak, hogy kimutassa amit érez?
2017. dec. 29. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A legnehezebb, majdnem lehetetlen megváltoztatni valakinek a természetét. Biztos, hogy szükséges? A cselekedeteiből nem nyilvánvaló a számodra?

Talán megpróbálhatod helyette kimondani, és akkor látod, hogy - esetleg szavak nélkül, gesztusokkal, mosollyal, vagy ilyesmi - helyesel. Legyen az neked elég.

A szavaknak erejük, hatalmuk van, és náha ellenállnak. Azt kimondani, hogy "szeretlek" nem mindenkinek könnyű, és minél mélyebb az az érzés annál nehezebb.

2017. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rég vagytok együtt. Szóval várj türelmesen, és meg látod majd idővel ki mutatja, az érzéseit, csak idő kérdése.

Amit kap tőled , azt adja ő is próbáld meg becézgetni,és "édes" szavakat mondani neki...

2018. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!