Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan viselkedjek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az első találkozásnál?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyunk a baratnommel, komoly a kapcsolatunk. O ismeri az en csaladomat en viszont nem az ovet. Jovoheten talakozni fogok az edesanyjaval, aki nem annyira boldog hogy a lanya egy novel van egyutt, es eleg szigoru. Nemtudom hogy viselkedjek, segitsetek! Tudom, legyek onmagam, de eleg visszafogott vagyok, ilyen helyzetekben le szoktam blokkolni. De szeretnk ra jo benyomast tenni. Hogyan csinaljam?

2018. jan. 7. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél önmagad. Az a legjobb. Legyél vele kedves és megértő. Ne parazd tul, csak sodrodj az árral.
2018. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedvesen és illedelmesen,amúgy ugyanúgy ahogy szoktál.
2018. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak,légy önmagad,viselkedj természetesen😊 Ennél többet nem tudsz megtenni,de szerintem szeretni fog az anyuka😄 Egyébként,nagyon irigyellek hogy van barátnőd😞
2018. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha látják, hogy szereted és boldog melletted nem lesz semmi baj :) és ez ugyan nem a viselkedés, de én az anyukának mindenképp vinnék virágot.
2018. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!