Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti sminkelit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

Én sosem szoktam, és nem is akarom, barátnőm se sminkeli magát és meg is kért, hogy én se tegyem, hisz neki így tetszem, én is így tetszem magamnak.

De mikor utcára lépek, azt látom, hogy nálam mindenki sokkal szebb, és hiába tudom, hogy a smink alatt ezerszer rondábbak, ez nem nyugtat xD


Ti sminkeltek? Szerintetek fontos ez?


21/L



2017. dec. 29. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát...én a szolid sminket szeretem látni másokon, így azon a lányon is aki megtetszik. De magamon utálom a sminket. Vagyis tetszene, de nekem macerás felrakni, aztán meg figyelni hogy ne kenődjön el, és még lemosni se egyszerű...Én az ékszerekkel is így vagyok, másokon imádom és a kirakatban is sokáig bámulom de magamon nem bírom elviselni, folyton igazgatom, viszketek tőle, a fülem bevörösödik tőle...Szóval meghagyom másoknak, rajtuk tetszik :D

21/N

2017. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, enyhén, de szoktam. Sminkkel és anélkül is elég komfortosan érzem magam. Szerintem nem fontos, de ha valaki jobban érzi magát tőle, biztos, hogy nem neheztelnék rá miatta.
2017. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Ne rágódj ezen, egyszer nekik is le kell mosni nap végén és szembenézniük önmagukkal


Én magam amúgy nem sminkelek abszolút viszont egy szolid smink meg nem zavar a masikon de alapbol a termeszetesseg hive vagyok

2017. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Én szoktam, de van hogy olyan fáradt vagyok reggel hogy nincs kedvem hozzá akkor simán kimegyek smink nélkül az utcára, vagy szolidabb sminkben. Szóval nem csinálok gondot belőle ha smink nélkül kell lennem, mert nagyon vigyázok a bőrömre, nincsenek is bőrhibáim a barátnőm szerint pedig sokkal bájosabb vagyok úgy :)) De azért szeretek és jobban is érzem magam benne.

Szerintem akkor fontos ha van valami az arcodon amit nem ártana elfedni pl egy csúnyább pattanás, vagy kicsit kiemelni azt amit szeretsz az arcodon. De ha te smink nélkül érzed jól magad, akkor ne foglalkozz mással. :)

A barátnőm is sminkel minden nap, pedig neki tényleg nem kéne mert gyönyörű az arca. De ő is így érzi jól magát.

2017. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy rondák, ez csúnya szó! Olyanok, amilyenek smink nélkül a lányok, természetesek. Nem olyan a bőrük, mint egy alapozóreklám modelljének, de azért nem rondák. Mindenki úgy sminkelje/ne sminkelje magát, ahogy akarja. Igazából ez nem fontos, csak az adott lány érezze jól magát a bőrében, és legyen elégedett, ha a tükörbe néz. Nem a világ vége ha sminkel, senki se lesz tőle se több, se kevesebb. De attól sem, ha nem sminkel.


Alkalmakkor szoktam sminkelni egyébként.

2017. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam. Mértékkel szép tud lenni, de nem fontos ez nekem, mindegy, hogy valaki sminkel-e vagy nem.
2017. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
En nagyon szeretem a sminkeket es szeretem is mason latni. En is szoktam de altalaban nem olyan brutal modon mint egyesek.
2017. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Én spirált szinte mindig rakok fel, néha tust is, de olyanok, hogy kontúrozás meg highlight meg pirosító... nem értek hozzájuk és időm se nagyon van sokat állni a tükör előtt. Na meg most valamiért nagyon ronda az arcom, úgyhogy nem érzem jól magam bb nélkül, de ha szép lenne a bőröm nem raknék rá semmit. Máson nem zavar az se ha van, az se ha nincs, de azért szeretem.
2017. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Szolidan szoktam mindig. Tetszik másokon is, de valaki valóban anélkül is szalonképes. A lényeg, hogy látszódjon rajta, hogy komfortosan érzi magát.
2017. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!