Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnám megismerni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megismerni?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Nyáron az egyik étteremben totálisan beleszerettem egy pincérlányba, és nemrég sikerült is megtalálnom a nevét és az insta/facebook profilját. Úgy tűnik szingli és én mindenképp megszeretném ismerni, akár barátnak is. Ismeretlenként hogyan tudnék hozzá közelíteni? Élőben nem szeretnék, mert már annyiszor befürödtem, h már őszintén rettegek a visszautasítástól..:D Valahogy interneten kéne, bekövettem instán de nem tudom még mit csinálhatnék. Vannak ötleteitek?
2017. dec. 29. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a létező legegyszerűbb módon indulj el: írd meg neki, hogy nem-e ő az a pincérlány aki nyáron abban az étteremben volt? Amikor visszajön az igenlő válasz, akkor dicsérd meg semleges dolgokkal, hogy milyen jól főznek ott, milyen gyors a felszolgálás, milyen szép, mittudomén. Aztán alapból jönnek majd a témák úgy is. Ha netán ő is leszbi vagy biszex és tetszel neki, akkor valószínűleg lelkesebb is lesz a válaszaiban.
2017. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugratsz bennünket? Olyan helyen dolgozik, hogy bármikor oda tudsz menni és veled kell foglalkoznia. Ne mondd, hogy néhány ebéd/vacsora alatt nem találsz alkalmat személyes ismeretségre, beszélgetésre. Internetet, insta/facét hagyd a facéba!!!!!
2017. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok: én úgy vettem ki, hogy a kérdező nem tud már találkozni az illetővel ott mert nem dolgozik ott vagy bezárt az étterem mert pl. szezonális, vagy messze van tőle, stb...


Mi az igazság, kedves kérdező?

2017. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdésből valóban nem derül ki, de az utolsó választa reagálva valóban messze van tőlem a hely és nem az az étterem ahová naponta el tudnék csak úgy ugorni.. :(
2018. jan. 3. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!