Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20-30 év körüli nők! Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év körüli nők! Mi a legtitkosabb szexuális vágyatok?

Figyelt kérdés

Lehet póz, vagy bármilyen egyéb szexuális tevékenység, amit legjobban szeretnétek ha csinálna nektek/veletek a partneretek.

Életkort is írjatok!

Üzenetet is elfogadok és írok én is róla ha kéritek.


2017. dec. 29. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szex után elmosogatna
2017. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az bizony nagyon jó dolog
2017. dec. 29. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nekem millió ilyen van. Van, amit meg tudok valósítani, van, amit a valóságban nem vállalnék be.

Pl: megnézni egy másik pár szeretkezését, esetleg beszállni, kipróbálni milyen puncit nyalni és milyen, ha egy nő nyal ki, két pasi azt csináljon velem, amit csak akar, szex egy idegennel, eljátszani egy férfival, hogy megerőszakol, távirányítós tojás vibrátorral menni valahová, nyilvános helyre, úgy hogy a kapcsoló a pasimnál van. Stb.

Nem keresek ezekhez partnert, előre leszögezem, van kivel kiélnem magam.

29N

2017. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Azért vannak még belevaló nők( lásd előző). Irigylem a párod 😀, jó értelemben.
2017. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló:

Kategória....

2017. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
3-as vagyok. Bocs, hogy válaszoltam. Ha megnézed ilyen jellegű dolgok is szerepelnek benne....
2017. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond
2017. dec. 30. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!