Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem látni leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látni leszbikus párokat Budapesten?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Legritkábban hetente szoktam látni észrevehetőrn leszbikus párokat kézenfogva sétálni, sőt a múltkor amikor kávéztunk pont mellettünk csókolózott egy leszbi pár. Aranyosak voltak. :)



Ez nem a leszbikusok ellen szól!

DE meleg fiúkat így sokkal, de sokkal ritkábban látni. Max olyan helyeken, vagy moziban vagy ilyesmi.


Beszédes és sokat elmond a magyar helyzetről, hogy a népesség alig 1,5%-a vallja magát LMBTQ tagnak, az EU-s átlagnak ez alig több, mint a harmada-negyede.


És a nemek helyzetét jól mutatja, hogy a nők 2,4%-a, míg a férfiak alig 0,6%-a meri LMBTQ embernek vallani magát, holott szinte az összes felmérés szerint több a meleg, mint a leszbikus, közben 4x annyi leszbikus tudhja felvállalni.

2017. dec. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Látni, csak figyelni kell :D

A lány-lány kapcsolat manapság sokkal elfogadottabb mint a meleg kapcsolatok, ezért többen is vállalják a nyilvánosság előtt. Főleg a fiatalok körében.

2017. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is budapesti leszbikus vagyok és még 5 leszbikus párt ismerek(mind nőiesek).


Felvállaljuk,mindkettőnk családja és barátai tudnak róla, de nem előírás, hogy kézen fogva kell járni utcán. Az ölelkezést,csókolózást sem kötelező ott intézni.

2017. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én láttam. A legviccesebb párocska egy kb. 200 kilós 150 centis csaj és 180 centis 35 kilós társa volt.
2017. dec. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!