Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire vagytok nyíltak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok nyíltak, elfogadóak?

Figyelt kérdés
Számomra fontos, hogy a partnerem nyílt gondolkodású, elfogadó, laza legyen (normál ész keretein belül). Nektek ez mennyire fontos?
2017. dec. 19. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szintén így gondolom.
2017. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán érdekel ilyen megközelítés.Annyira számít csak hogy ne legyen egy szélsőségesen gyűlölködő fajta,de ennyi.Ha nem bír bizonyos népcsoportokat,vagy nem fogad el némely szexuális fétist számomra még lehet megfelől ember.Engem tudjon elfogadni,nekem csak ez számít
2017. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*megfelelő
2017. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Abszolút mértèkben. Nem érdekel a családi háttér, az anyagiak, a testi hibák, semmi ilyesmi. Hazug ne legyen és aljas, a többi tulajdonsággal és velejáróval teljes mértékben elfogadó vagyok.

28

2017. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szeretném hogy az értelmi fogyatékos, tolószékes cigány melegek is tudjanak gyereket örökbe fogadni. Remélem nyertem.
2017. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit értessz a nyílt és elfogadó alatt?


Leszbikus kategóriában vagyunk, egyértelmü, hogy aki leszbikis az sokkal elfogadóbb az álagembereknél, mert ő átéli ami másoknak csak adat.Illetve az elfogadó,nyílt gondolkodásban mindenkinél más tartozik bele, pl.a pedofilok szerint a társadalom szűk látókörű,több

nyílt gondolkodású ember kéne, akik elfogadják, hogy a pedofília jó dolog, nem bűncselekmény.A homofóbok szerint meg a társadalom agyát átmosták,de a nyílt gondolkodásúak elfogadják, hogy egy pár csak férfiból és nőből állhat és tudják , hogy a homoszexualitás egy politikai fegyver ellenük...Szóval picit részletesebben is kefejthetnéd, hogy mire gondolsz.



Nekem fontos,hogy a párom ne legyen buta, ne higgyen minden sztereotíp hülyeségnek,ne ítéljen el senkit olyasmi miatt, amiről nem tehet és ami nem befolyásolja, hogy jó ember-e vagy sem. Ami elítèlendő és megvetendő azt vesse meg, de ne mérgezze meg a gyűlölet a személyiségét, ne harcoljon,pocskondiázzon,mocskolódjon mániákusan még rossz dolgokat sem.


Ami nálam abszolut nem fér bele és kizáróok:

- Rasszizmus

-Szegények és nem diplomások lenézése,ócsárlása

-állatkínzás vagy helyeslése

-Betegség vagy baleset miatti testi elváltozáson átesett emberek csúnyának,undorítónak kikiáltása,gúnyolása.

-Szexuálisan molesztált vagy családon belüli erőszak áldozatainak hibáztatása.

-Politikai propaganda elvakult követése,terjesztése,ez alapján gyűlölni mindenkit, aki nem vallja az ő nézeteit

-Egyéb propaganda, egyéb személyes, rá semmilyen hatással nem lévő,idegenek által gyakorolt szokás gyülölete,mániákus tevékenység ellene pl.vegetáriánusok,abortuszon átesettek, kemoterápiát elfogadók ellen(mindhárom esetre van példa a környezetemben,kibirhatatlan,visszataszító alkok az illetők, egyik dologhoz sincs közük,nincs személyes érdekeltségük)

-Összességében olyan személyek elleni áskálódás,kibeszélés,rosszindulat, akik neki semmit nem ártottak és nincs is egymáshoz közük, tehát nem kellen hogy fájjon neki a létük.

- Mások szakításán vagy szerencsetlenségén való örvendezés

-Folyamatos,mániákus hazudozás

-Másokat elítél és lehord a sárgaföldig azért, amit ő is csinál, de neki ugye szabad(sajnos ilyet is ismerek)

-Igazságtalan beskatulyázás,pl.ha valaki szilveszterkor berúg, de máskor keveset vagy egyáltalán nem iszik,ne legyen már büdös alkoholista,aki éjjel-nappal részegen csúszik mászik, (ilyen fazonnal is találkoztam már)

-Bárki vagy bármi ellenségnek kikiáltása ée tisztességtelen eszközökkel való befeketítése.

-Ha azt gondolja hogy ő nyílt és felvilágosult, és aki nem ért mindenben hajszál pontosan egyet vele, az már bunkó tahó.


Tehát a káros,személyiséget eltorzító és mindenféle kapcsolatot megmérgező , egészségtelen viselkedés fajták azok amiket nem tolerálok.


Kissebb dolgokban nem érdekelnek annyira, pl.én nem dohányzom és egészségtelennek tartom, de ha a párom dohányzik az nem zavar, őt sem zavarja hogy én nem dohányzom és meg vagyunk egymás mellett.Vagy ha ő nem szereti a kutyákat(de nem is az a hobbija, hogy kutyákat,macskákat locsol le benzinnel és gyújt fel vagy ilyesmi) akkor megbeszéljük hogy ő nem szereti őket,én tök aranyosnak találom őket,tudomásul vesszük és kész.

-

2017. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
* És még hozzátenném a kóros kárörömöt, a világra való haragudást, amikor szerinte mindenki megérdemli ami vele történt, pl.terrortámadásban meghal 10 gyerek, nem fognak hiányozni senkinek,legalább a szülőknek keveseb szájat kell etetni, a szomszéd nőt megerőszakolják úgy kellett neki,amúgy is nsgy q..rva volt, Pista bácsiról kiderül hogy rákos, na végre, ideje volt már annak lennie.(szintén ismerek ilyet sajnos).
2017. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 Nagyon jól összefoglaltad, én is így gondolom.
2017. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#6-os (egyben #7-es): köszönöm szépen, hogy ilyen szépen összefoglaltad, nagyon jól kitértél a fontos részletekre. összességében ugyanezekre gondoltam de nem volt időm és energiám ilyen rendezetten leírni, még egyszer nagyon szépen köszönöm!
2017. dec. 20. 00:05
 10/11 anonim ***** válasza:

#6!

Ezek igencsak alapvető dolgok, amiket leírtál. Nagy baj, ha ezeket ki kell hangsúlyozni. :/

2017. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!