Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mennyire örültök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire örültök neki, ha itt írnak nektek üzenetet?

Figyelt kérdés

Most nem a kamu vagy bepróbálkozó pasik leveleire gondolok. Szívesen veszitek, ha valaki itt próbál titeket megismerni?


Persze ez nem egy társkereső oldal, ezzel teljesen tisztában vagyok.


2017. dec. 19. 18:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

2-es, azt javaslom,hogy teszteld le,hogy milyen üziket lehet kapni itt, ha leírod mondjuk,hogy 20/l


Hidd el, ha normális a kérdés, arra válaszolok, de it 10-ből 9 üzenet arról szól,hogy milyen bugyi van rajtad/megnéznéd a farkam(vagy meg se kérdezi,csak elküldi privátban)/akarsz-e dugni/fel vagy-e izgulva stb..

Szerintem érthető,hogy sok nőnek elege van ebből,hiszen ki akarna ilyeneket olvasgani vadidegen emberektől,úgyhogy inkább eleve nem fogad privátot, vagy automatikusan törli...

Úgyhogy az arányaid baromira nicnscsenek rendben, hidd el,megszámlálahatatlanul sok a bunkó, kanos, 30+-os szűz,aki itt akar kompenzálni..

2017. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem igazán, mivel az itteni levelek 99,99%-a full értelmetlen,felesleges,cél és téma nélküli,unintelligens,kötekedő,kioktató,lekezelő,bunkózó vagy pervez.


Kevesen tudnak megfogalmazni egy értelmes,összeszedett levelet, amire érdemes is válaszolni,de mindenki osmerkedne.


Az üzeneteim 80%-a olyan értelmetlen és buta, hogy olyan dolgokat kérdeznek,ami kiderül a válaszból, csak értelmezni kéne,néha egyenesen le van irva a válasz erre ő felteszi mégegyszer mert nincs más ötlete ahogy nyomulhatna.Pl.leírom, hogy a kedvenc színem a piros, erre jön 5db privát,hogy "sya,míjért a piros a kedvencd színeed?" Erre mit lehet válaszolni...Nem fogom 5-ször elküldeni hogy azért mert az a szín tetszik a legjobban.


Aztán vannak akik belecsapnak a lecsóba, egy semleges kérdés/válasz miatt, amiből kiderül hogy lány vagyok, pl.Én XY-ra viszem sétálni a kutyám,25/L, rám írnak 5-en, hogy vállalom-e őket pénzért,szeretem a mélytorkpzást,próbáltam-e már az anált.


Minden kategóriában válaszol(nék)ok az olyan privátokban amikben szexmentesen, érdek nélkül tájékozódni akarnak egy normális témáról, amiről van és tudunk is mit beszélni, pl.az Egészség és az Állatok kategóriában viszonylag gyakran szoktam beszélgetni olyanokról, akiket olyasmi érdekel,amiben én tájékozottabb vagyok, de nem és szex mentesen,pl.csak az adott betegség,panasz természetéről,lefolyásáról,kezeléséről kérdez én pedig válaszolok.


A kérdésed gondolom a leszbikis kategóriára korláozódik, nos, 3 éve vagyok regisztrálva,mindössze 1! egyetlen 1!! levelet kaptam ami értelmes,intelligens,világos volt és egy napi szintű,több hónapos,tartalmas beszélgetés,kapcsolattartás lett belőle - kapcsolat nem, mert mindketten foglaltak vagyunk, még nem is találkoztunk, de érdekes,minőségi ,szórakoztató beszélgetéseket szoktunk folytatni, úgyhogy megérte felvenni a kapcsolatot.


Az itteni ismerkedős leveleknek általában nem örülök, mert vagy kamus, vagy zakkant pasi, aki nézni akar meg beszállni, vagy nyomulós, jellemtelen lány, akinél a megismerés kimerül a mellméret közlésében, a punci saláta vagy baba mivoltának,illetve a kedvenc bugyifajta kitágyalásában,vagy ilyen "Mari vagyok, 20 éves, budapesti, találkozzunk holnap nálam" típusú.

2017. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen,főleg hogyha "normális" szándèkkal ír:)

Vagy akár barátkozás ilyesmi.:)

24.L

2017. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretem nagyon ha irnak:)18L
2017. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mindig örömmel veszem ha pirosan villog a kis levél ikon:) aztán idővel úgyis kiderül, megéri-e időt szánni a képernyő túloldalán lévőre..
2017. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szeretem, hogy ha valaki ír viszont nagyon kevés olyannal találkoztam aki hosszabbtavon is érdekelt.

Az ismerkedés meg.. Hát nagyon kevés esély van arra, hogy ő is tetszen nekem én is neki, érdekes legyen és jó humora valamint értse az enyémet, hogy intelligens legyen, és, hogy még ne is lakjon messze. :D


16L

2017. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok. Mivel leoltottatok és kioktattatok itt is és magánban is, ezért megtettem azt amit javasoltatok. Nőként írtam nagyon szépen és részletesen kidolgozva egy választ amiről tudtam, hogy igazi igazi istennőnek tűnök majd a pasik szemében. Figyeltem arra, hogy ne legyen mű, ne bukjon ki. Nem fogom elküldeni, hogy melyik az, ne is kérjétek, nem is ez számít. A lényeg, hogy nagyon egyértelmű volt


Eredmény:


kaptam összesen NÉGY magánt, amiből kettő csak és kizárólag megdicsért, hogy mennyire iszonyatosan jó csaj lehetek és két másikat aki egyértelműen ismerkedni szeretett volna, de teljesen kulturált módon, tehát nem a "kő kóla" szinten, leírta, hogy szimpatikusan találta a véleményemet, hasonlít hozzám és szívesen beszélgetne velem.


Meglehet, hogy nektek ez fárasztó és unalmas, én nem érzem úgy, hogy olyan marha kibírhatatlan az, ha egy durván nyálcsorgatós üzenet után ketten istennőznek ketten pedig szeretnének velem megismerkedni. Én biztos örülnék neki. Hozzáteszem, egy átlagos üzenetre nyilván nincs ilyen reakció. Néha írok olyat aminél nem egyértelmű, hogy férfi vagy nő vagyok, ott alkalmanként 1-1 bepróbálkozás van.


A véleményem nem változott: azt gondolom, hogy van köztetek pár normális aki értelmesen le tudja ezt kezelni, örül neki, hogy nőként kezelik, akár még ismerkedik is (bár ez már lassan valami ördögi tett lesz), mindemellett képes ignorálni a pár tajparaszt privátot ami beesik. Van viszont egy másik csoport aki folyamatosan csak sipákol, már az is zavarja, ha megnézik csak azért mert nő, provokatív kérdéseket tesz fel amire nincs értelmes válasz, de egyértelmű, hogy sok privátot generál és minden miatt megsértődik.


Ha valaki tudományos részletességgel szeretne továbbmenni, állok rendelkezésre. Akinek nem tetszik amit írok, szívesen kommunikálok vele. Aki meg egyszerű és primitív, annak tök mindegy mit mondok, úgyis valamilyen véglény reakciót fog adni, no hát tegye, itt az arcom, lehet ütni.


A véleményem nem változott.


Szép estét mindenkinek!

2017. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És köszönöm mindenkinek, aki ennyi időt szánt a válaszra - bár próbáltam jelezni, hogy ne a negatív tapasztalatokról írjunk esszét, mert igen,itt szinte mindenkinek meg akarták már venni a használt alsóját és meg lettünk invitálva mindenféle hármas kalandra, de nem erre irányult a kérdésem. Talán nem hangsúlyoztam ki eléggé, hogy normál levelekre gondoltam. Mikor valaki kedves, előzékeny módon társalgást kezdeményez.


Remélem azért kiadtátok magatokból a feszültséget, de tényleg nem erre voltam kíváncsi :D

2017. dec. 20. 18:11
 19/22 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ajánlkoznak férfiak, nekik nem válaszolok. Néha ír egy-egy lány (legalábbis így írja alá). Nekik válaszolok, de még senkivel sem leveleztem 3-4 levélnél többet. Facebookot nem adok meg, talán azért.
2017. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Jó párszor előfordult, hogy olyan privát levelet kaptam, amiből hosszabb levelezés lett. Egyiknél sem merült föl, hogy személyes találkozás lehetne.

És kb ugyanannyiszor kaptam olyat, hogy "Csajszi vagy?", ezekre is válaszolok, néha olyasmit, hogy "Nem mindegy?", máskor megmondom, hogy nem, és a legszebb, hogy ezután még kérdez valamit, majd ismét fölteszi a kérdést, hogy lány vagyok-e. :)

Ha lány lennék, nyilván több ajánlkozó jönne, de szerintem ezeket könnyű leszerelni.

Ja, és a farokfényképészeknek azt kell válaszolni: "Jé, ez olyan, mint egy férfi pénisz, csak sokkal kisebb!" Ha pedig hatalmas szerszámot mutat, meg kell kérni, hogy írja rá a farkára filctollal a nicknevemet, tegyen mellé egy mérőszalagot, és a fotót küldje. Erre még sose jött válasz!

2017. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!