Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mennyire örültök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire örültök neki, ha itt írnak nektek üzenetet?

Figyelt kérdés

Most nem a kamu vagy bepróbálkozó pasik leveleire gondolok. Szívesen veszitek, ha valaki itt próbál titeket megismerni?


Persze ez nem egy társkereső oldal, ezzel teljesen tisztában vagyok.


2017. dec. 19. 18:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Én nagyon. (:


22/N

2017. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Válaszolok én helyettük: 90% utálja, le se szarja, nem is válaszol. Pedig nem ismerkedős üzeneteket írtam, csak a kérdést/választ akartam tisztázni vagy volt valami extre megjegyzésem/kérdésem. Sokan már be is írják, hogy "privátot ne", mintha mindenki egy perverz állat lenne aki privátot küld.


A nők 90%-a privát fóbiás azért, mert van pár olyan pasi, aki megpróbált velük megismerkedni. Micsoda dráma.


Ez a 90% ha mégis válaszol, akkor iszonyatos módon bunkó és lekezelő.


Minden tisztelet a maradék 10%-nak.


Most pedig lehet lepontozni, túl magas volt az egyenlegem, nyomogassátok, kedves 90%-osok!

2017. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Jól esik ha azt írja hogy szimpi vagyok X v Y alapján, de az első levélben tisztázom, hogy foglalt vagyok.
2017. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól tud esni, ha kedves az üzenet:)
2017. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

En akkor szeretem, ha nok irnak nekem, pl haztartassal vagy szepseg apolassal kapcsolatban, ilyenkor meggyozodok rola, hogy tenyleg noi lenyek akarnak segiteni nekem, nem perverz allatok nyomulni. Ilyenkor szivesen valaszolok, beszelgetek.

De amikor kiirok egy tok artalmatlan kerdest mondjuk zoknikrol vagy harisnyakrol es jonnek ram a labfetisiztak, mint legyek a szagra, na az kiakaszt. Vagy ha ide irok ki kerdest, ne adj isten kirakom ala, hogy L vagyok, kb lenyegtelen a szovegtartalma, jon a sok perverz ,,ismerkedni”.

Es amugy, ha egyaltalan kirakok valamit , akkor ala valaszoljanak mar, ne privatban, elvegre ez lenne az oldal lenyege. Az ilyeneknem nem irok vissza, arra se meltatom, hogy eljuldjem.

2017. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Leszűrhető az írasából, ha nő ír és azt szívesen veszem. Szóval igen! :)
2017. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Biztos neha elfelejti levenni, hogy latszodjon a neve.
2017. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

És már nem azért de állandóan hirdeti magát h mennyire jól dug stb közben meg nem egy nővel durván beszélt!

Csak úgy mondom. Szemet szúrt :)

2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Örülök neki,ha valaki úgy gondolja,hogy "jé,vele szívesen megismerkednék".Persze,hogy szívesen veszem.Nagyon jól esik :)
2017. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Olyan 50-50%. Klassz, mikor valaki kezdeményez és ír is picit magáról vagy van valami téma, ami mentén el lehet indulni, az olyat viszont utálom, mikor kb. egy állásinterjú az első levél "szia hogy hívnak, hány éves vagy, hol laksz?" Az ehhez hasonló személytelen levelekkel nem tudok mit kezdeni. Nem baj igazából, hogy nem fektet bele semmi energiát, én se fogok :)
2017. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!