Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem merem megtenni! Miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megtenni! Miért?

Figyelt kérdés
Az van hogy már 6 éve együtt vagyunk a barábőmmel én dominánsabb erőszakosabb vagyok sex közben és nagyon sokszor szeretném közben "folytogatni", de nem merem mert szeretem és félek hogy hülyének is nézne. Vagy ez túl beteges? Mindig eszembe jut hogy ahh de rányúlnék a nyakára. Ti mit szólnátok?
2017. dec. 6. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezdd csak óvatosan, hogy te is és ő is szokja. Aztán kérdezd meg tőle ha úgy beszélgettek, hogy neki ez milyen volt, mit gondol erről. A válaszából el fogod tudni dönteni szerintem, hogy folytathatod-e tovább.

Hat év alatt már nem kéne, hogy bármiért hülyének nézzen, azok már megtörténnek ennyi idő alatt. :)))) :D

2017. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondod ha megint eszembe jut tegyem csak a kezemet a nyakára?
2017. dec. 6. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, valami olyasmi. Már ott is leszűrheted a reakcióját. (szerintem!!!)
2017. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha megbeszélnétek? Vagy - ahogy előttem írták - finoman kezdenéd? Egyébként én is ezt csináltam a mostani párommal a kapcsolatunk első hónapjaiban, aztán mondta hogy nem jön be neki, azóta nem csinálom. Ennyi.
2017. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Éron91 ***** válasza:
Ha csak a szexben vagy erőszakosabb az teljesen egészséges, találkoztam olyan nővel is aki óckodott ettől,de a legtöbben szeretik és még jobban élvezik is a szexet. Ahogy előttem irták már kezd el ovatosan, szerintem ezt szex előtt megbeszélni felesleges,hogy figyelj drágám kicsit folytogatnálak közben ha nem baj oké? :D Neeeem, tedd oda a kezded és finoman éppen hogy szorítsd meg egy picit,aztán ha nem látod egyértelműen hogy mi a helyzet akkor kérdezd meg szex közben hogy ez hogy tetszik neki? Az én párommal annyira rákaptunk errea folytogatás témára,hogy ájulásig folytottam és pár másodperc után pofonnal "ébresztettem" fel. Annyira élvezte a dolgot,hogy amikor pofon után arra tért magához,hogy vadul szexelünk kb azonnal elélvezett minden egyes alkalommal. Ha ágyban szexeltünk alap "kellék" volt,hogy ájulásig folytottam,de természetesen ahány lány annyi szokás,tehát azért minden lánynál nem kezdeném így mert biztos akadna olyan hölgyemény is aki sírva a rendőrségre menekülne... :D :D Tehát azért ovatosan ezzel,de ha téged ez izgat akkor mindenképp próbáljátok ki és ha a párod az igazi akkor ez neki is be fog jönni,mert ha nem akkor el kéne gondolkoznod ezen hogy milyen szexuális életed lehetne,ha vad folytogatós szexben lenne részed ahelyett ami van. Én például tudom,hogy mik az igényeim és ha megismerkedem egy lánnyal aki a simogatós szex híve akkor tudom,hogy bármit is érezhetek iránta,de nem lesz hosszú életű a dolog. Engem ez indít be és olyan lányra van szükségem aki szintén ezt kedveli. Remélem sikerrel jársz,hajrá.
2017. dec. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először csak szóban hozd fel neki

Szex közben lehet nem jól venné ki magàt ha nagyon ellene van a dolog. Nem vagyunk egyformák,van akit izgat,de vannak olyanok (mint pl én is) akik ott ugranának ki az ágyból ha valaki ezt csinálná velük.

Ne félj erről beszélni vele ennyi év után már nem kell bàrmit is tabutémának tartani


23/L

2017. dec. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En se ertek egyet, hogy meglepetesszeruen fogj ra a nyakara. Ez eleg elmebeteg dolognak tunne, mar bocs:D ijeszto is lehet, ha valaki rosszul reagal ra, csunya vege lehet. Elotte beszelj neki errol egy nyugis pillanatotokban.

Az meg kulon kiakaszt, hogy senki nem birja helyesen leirni, hogy “fojtogat”.

2017. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Éron91 ***** válasza:
Ne meglepetésszerűen fogj rá és kezd el folytogatni,az csak abban az esetben nyerő ha őt is izgatná,de ha nem akkor probléma is lehet belőle. Szex közben ha szembe vagy vele kezd el simogatni és maszírozni a nyakát,egy akár két kézzel is lassú tempóban szexeljetek és ha azt látod hogy tetszik neki a dolog akkor amikor fokozod a tempót elkezdheted nagyon ovatosan picit erősebben maszírozni és ovatosan szorítani a nyakát. Közben folyamatosan figyeld a reakcióit. Ha nincs ellenére szerintem akkor se menj ennél tovább első alkalommal és szex után megbeszélhetnétek. Mégis jobb ilyen helyzetben erről beszélni mint a normál hétköznapokban leülni és beszélgetni arról hogy figyelj úgy folytogatnálak az ágyban,mit szólsz hozzá? :D Nekem ez egy kicsit abszurd számomra.
2017. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bepróbálkoztam és végre kimutattam milyen vagyok az ágyban😀 nagyon megleptem és imádta és megbeszéltük azt mondta hogy kicsim azt csinálsz velem amit akarsz
2017. dec. 9. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Látooood :))))))

Örülök hogy így alakult! :)

2017. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!