Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem merem megtenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem megtenni?

Figyelt kérdés

Házas férfi vagyok.

Évek óta foglalkoztat a gondolat,hogy milyen érzés lehet leszopni egy pasit és milyen ha egy pasi engem szop le.


Nem merek az interneten senkinél sem a témában kezdeményezni akár alkalmi kipróbálás céljából sem mert attól tartok,hogy ha sikerülne is összehozni a"kísérletet" az utolsó pillanatban visszalépnék.


Említettem a feleségemnek a fentiekben leírtakat és az volt a válasza,hogy az hülyeség.


A vágy bennem van,de nagyobb a gyávaság.



2016. szept. 28. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha igazán akarod,akkor találsz rá módot kitalálni,ha meg nem,akkor sincs baj,csak akkor nem is akartad igazán:)
2016. szept. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nehéz,hogy rávegyem magam. Hajt a kíváncsiság és a vágy,de talán félek az ismeretlentől.
2016. szept. 28. 02:29
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Az ismeretlentől persze, hogy tart az ember és szerintem önelfogadási problémád is van egy kicsit. Megbánni dolgokat butaság! Az azt jelenti, hogy a múltban él az ember.

Nem értem teljesen, hogy akkor a feleséged támogatná, hogy kipróbáld és azt tartja hülyeségnek, hogy visszakozol vagy...?

Kicsit akkor én is mesélek: 20 vagyok, de még nem volt senkim. Egyik pillanatban előjön a rózsaszín köd és mindenáron párkapcsolatot szeretnék, ami szerelmen alapul; a következőben meg azt mondom magamnak, hogy egyedül nagyon jól megleszek -ez tart egy ideig, ilyenkor tényleg úgy is érzem és gondolom- és előjön a szorongás, félelem, mi lesz ha sose tudok valakiben megbízni, szerelmes lenni, mi lesz ha idegesíteni fog a párkapcsolat, én idegesítő leszek blah-blah...A lényeg az, hogy tudom mit kellene tenni /felvállalni magam, elkezdeni ismerkedni és lassssssssssssssan randizgatni is/, de azt is tudom, hogy az érzelmeket nem lehet csak úgy kikapcsolni. Hosszú út ez, de pontosan nem tudom, hogy én a közepe vagy már a vége felé tartok. Neked szerintem kevesebb belső dolgon kell átesned, bár nem ismerlek és te se engem, szóval ezt tisztán nem ítélhetem meg.

Úgy gondolom, erőt kellene venned magadon "átesni" ezen az egészen, hagyni hogy mások segítsenek és ne lökd el magadtól az embereket /pont én mondomXD/...Aztán ha megvolt a dolog, akkor tudni fogod, hogy ez olyan 'felejtős' vagy 'kell még ilyen helyzet'. :P Megbánni csak azt szokás, amit nem mertünk megtenni!!! ;)

Sok sikert!

20/f

2016. szept. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as.

Köszönöm a pozitív írást és a bíztatást. Azon leszek,hogy valóra váltsam a vágyam.

2016. szept. 28. 05:31
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell félned! Bár megértelek,én is hezitáltam ezen évekig,mire elhatároztam magam. Nekem viszont még a feleségem előtt is titkolnom kellett. Meglátod,érdemes lesz lépned.
2016. szept. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös.

Bízom benne,hogy összejön és nem fog csalódás érni.

2016. szept. 28. 05:49
 7/10 A kérdező kommentje:

7-es .

Legyen igazad. Ha neked ettől jobb lett a kedved,hogy primitív vagy,akkor legyen.

2016. szept. 28. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Én se mertem elmondani a felségemnek, amikor az első megtörtént. Én nem a neten, hanem a baráti körömben kerestem olyant akiben maximálisan megbíztam, akiről tudtam, hogy utána nem fog eljárni a szája, és akiről tudtam, hogy ápolt, tiszta. persze sokat segített a gátlások feloldásában, hogy egy buli alkalmával mindketten ittunk rendesen. és jól mondja a kérdező, engem is hajtott a kíváncsiság.

Tudjátok mit? Nem bántam meg, hogy bevállaltam és kipróbáltam.

A kérdezőt csak biztatni tudom.

2016. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
komolyan itt mindenki bíztatja arra hogy csalja meg a feleségét? senki nem gondolja, hogy erre lett volna elèg ideje házasság előtt és mostmár ennek nem kéne beleférnie ilyen lazán? pont ezért nem tartom már semmire a házasságkötèst ez írtó gáz, hogy valaki ennyire nem tudja fékezni az ösztöneit
2016. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell beteljesíteni mindent, amire vágyik, amiről fantáziál az ember. Sajnos nem ismerjük önmagunkat és egy (esetleg katartikus) élmény akár nemkívánatos következményekhez is vezethet.
2016. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!