Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merem megtenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem megtenni?

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy lánnyal, már többször is randiztunk, tudom hogy bír meg már a szülei is tudnak rólam, de még nem csókoltam meg, nagyon szeretem de valamiért nincs rá bátorságom, nem tudom hogy most így hogyan is kezdjek neki, meg ilyenek, csókolóztam már de még ilyen nem volt hogy ilyen komolyan gondoljam és lekapjam a lányt. Nagyon tisztelem és szeretem és félek, nehogy elijesszem magamtól azzal ha akkor csókolom meg amikor nem kellene vagy nemtudom ... help léci

2015. dec. 5. 22:13
 1/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát már első randin megtehetted volna. Mondjuk elköszönéskor.
2015. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. erre a kérdésre, mivel ezt magadtól kérdezed, csak te tudsz válaszolni

2. mert egy gyáva félénk alak vagy

3. nem tudom, hogy mit kell túlspirázni egy csókot, igen, már az első alakommal megtehetted volna, de még most sem késő a következő tali elején

4. még biztos nem vagy 18 se, majd ha agyilag is felnőlsz a feladatra, akkor nem lesz ilyen gyerekes a viselkedésed se

2015. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz ez, de már ne húzd tovább szegény lányt! :)

Ha már a szülei is tudnak rólad, meg talizik veled rendszeresen, biztos bejössz neki.

És ne akkor csókold meg, amikor nem kellene, hanem amikor épp adott a pillanat, és romantikus. Javaslom, hogy ne a csókkal kezd, hanem egy hosszú öleléssel, utána már könnyebben tovább lehet lépni. ;) Mondjuk ez túl szexi is tud lenni, de legalább kiderül, megvan-e tényleg az a bizonyos kémia.

2015. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert egy gyáva, önbizalom hiányos, kisfiú vagy.

Gondolom a páváskodás, hajvasalás, szelfizés, az megy?

De ne aggódj, hamarosan megteszi helyetted más, sőt Ő már a második randin le is fogja fekteti. Te meg majd sopánkodsz, hogy most miért dobott ki, pedig "Nagyon tisztelem és szeretem". Neked nem kell hánynod magadtól, amikor ilyeneket "mondasz"?


Legyél már férfi, és kapd le a legközelebbi alkalommal!!! Ne kelljen már miattad is szégyenkeznünk!

37F

2015. dec. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
totálisan egyetértek 2 esel
2015. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!