Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek? Esteleg valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Esteleg valami tanács?

Figyelt kérdés

Segítséget vagyis inkább tanacsot szeretnek kerni...van egy évfolyamtarsam és nagyon megtetszett kb 1,5 hónapja és eddig is tudtam, hogy ki ő, hogy hívják stb. de akkor beszéltünk és nagyon megtetszett...lehet azért mert hasonlít az exemre. De a lenyeg a lenyeg h aztán össze barátkoztam vele és a baráti tarsasagommal lehívtuk bulizni. Ahol én túl sokat ittam és mondta h o nem bírja a hányást mégis o vitt el, pedig mondtak, hogy oda hívják azt aki bírja. És a buli előtt is adott puszit és vegig vigyázott rám vannak neha jelek de sokszor ugyerzem, hogy húzza az agyam. Az összes fiú és lány barátom a tarsasagombol azt mondta, hogy van szerintük a csajban, szóval lehetséges h biszex. És egyre jobban tetszik. Nem tudom mit kene tegyek, amúgy mindennap beszélünk. 2 hét múlva megyünk együtt buliba megint és nem tudom h mit kene csináljak. És minden nap suli után szoktunk dumálni meg suliba is és sokat cukkoljuk egymást. Meg mondta, hogy amikor bemutattam szüleimnek izgult es, hogy várja h mindenkinek bemutassam. Es amikor fogtam legjobb barátnőm derekát nézte hol a kezem. És tudom h sokan hülyének neznek majd de tokre hiszek a sorsba és o a tenyleges alom lány számomra és tényleg pont ilyen az estem a haj szin, szem szin, alkat, személyiség egyszerűen tökéletes. Annyi meg, hogy rosszul turi, hogy hisztis vagyok vagy ha hisztizek. Ötletek, hogy mit kene tegyek?

Előre is koszonom ha valaki ad ötletet!!!



2017. dec. 6. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz be pl megjegyzésekkel, érintésekkel stb és nézd a reakcióit. :)
2017. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Senkit nem érdekel a neten a magánéleted! Szevasz
2017. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 ezen én is gondolkoztam, csak valahogy nem is tudom szerinted milyen reakció lenne biztato h van esélyem?:D

#2 neked meg a primitív és semmit mondó véleményed nem érdekelt senkit:) szevasz;)

2017. dec. 6. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tutira bepróbálkoznék nála a buliban. En úgy vagyok ezzel hogy ha megtehetem akkor nem halasztom holnapra, ha nem kezdeményezel lehet hogy megbánod.

Nálam ez pl egy stílus aki tetszik annál bepróbálkozom nyilván leszbikus bulikban könnyebb, de mindig sikerrel járok ha nem is sex vagy kapvsolat de barátság mindig összejön

2017. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Hát pl az biztató, ha nem néz rád furán ez miatt vagy hagyja magát, esetleg viszonozza a közeledésed.
2017. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!