Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit éreztek ujjazás közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek ujjazás közben?

Figyelt kérdés

Valaki körül tudna nekem foglalni ezt az érzést?

Nekem pl ha a barátnőm csinálja nagyon jó érzés, érzem a közelségét és h szerelmes vagyok belé és nem bìrok ellenállni, viszont hüvelyi orgazmusom nem volt még és el sem tudom képzelni az milyen lehet.

Mást kérdeztem erről és teljesen mást mondott. Nagyjabol amnyit, hogy őt ez felizgatja


2017. nov. 12. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Számomra teljesen más érzés a hüvelyi aktus mint a csikló izgatás
2017. nov. 12. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen teljesen más érzés


Csak hüvelyi orgazmusom nekem sincs de imádom ha a barátnőm ujjaz. Az a trükk, hogy be kell hajlítania az ujját, előre a hasam fejé, olyan gyere ide mozdulattal. Én magamnak nem is érem el.

2017. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen lehet megfogalmazni az érzést...talán nem is lehet :D én volt hogy könnyeztem közben, (mert olyan jó volt). Talán kicsit már a lelkemet "piszkálja" úgymond. Bár nem tudok így elmenni.
2017. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
A hüvelyi orgazmus egy mély de nem annyira intenzív élmény. A csikló orgazmus intenzív de amolyan felületes dolog. Legjobb a kettő kombinációja. ;)
2017. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek kell ezt körül írni, tapasztald meg.


Sok nő az egész élete alatt 1x se tapasztalja meg az igazi orgazmust.


Nekem párom nagyon jól csinálja, megesik hogy több deci folyadék távozik s ha nem ittam eleget aznap, akkor utána nem vagyok jól a sok folyadék veszteségtől.

2017. nov. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi...

Pl utálom ha csiklómat piszkálja, hüvelyem az érzékenyebb sokkal+Gpont.


Nem mindenki csikló élvezős kedves kommentelő. ;)

2017. nov. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!