Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan valljam be neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be neki, hogy vonzodom hozza?

Figyelt kérdés
A suliban kiszemeltem magamnak egy lányt, fiatalabb. Valahogy kiderítettem a nevét, és akkor jött a szokásos bejelölöm facebookon, ráírok. A suliban is szoktunk dumálni. Teszek neki félre érthető jeleket, próbálok flörtölni, és úgy érzem, hogy néha ő is ezt teszi. Írtam neki, hogy szeretnék vele négyszemközt beszélni vele holnap, szerintetek hogyan mondjam el neki, hogy nem csak barátként jön be? Ilyen szempontból félős típus vagyok:/ válaszokat előre köszönöm:))

2017. okt. 11. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az öszinte út a legegyszerübb. De ö tudja rolad hogy a másik nemhez vonzodsz?
2017. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Mért kell rohadt bu@izni egyböl??? Mimden ember más beálitotságu. Szimplán go dolkodni kellene hogy ha te tetted volna fel ezt a kérdést és kapnál rgy ilyen választ hogy reagálnál? Én büszke vayok rá mert megmerte kérdezni.
2017. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2, ki b..izott? 1# egy tök normális, logikus kérdést tett fel...
2017. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utsó, szerintem azóta törölték azt a kommentet.

Amúgy a kérdésre válaszolva, én a helyedben csak akkor mondanám el neki, ha már nagyon szoros barátság kialakult köztünk, és biztos lennék benne, hogy nem ítél el emiatt.

Ha úgy érzed, ezek már megvannak, akkor szerintem egyenesen mond meg neki, hogy nagyon kedveled, olyannyira, hogy már nemcsak baráti érzéseid vannak felé.

2017. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
korotok ?
2017. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szotyolával.
2017. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azota osszejottunk:) ^-^
2017. okt. 31. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:
mit mondtál neki ?
2017. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!