Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbik körében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbik körében mennyire elterjedt a strapless dildo? Illetve aki használt már esetleg milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jöhet jó rossz tapasztalat egyaránt. Sosem támogattam semmilyen segédeszközt, ez lenne az első ami valamelyest felkeltette az érdeklődésem.

20L



2017. okt. 7. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Leszbikus körében semennyire. A biszexek meg a heteró pasik használják sunyiban.
2017. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez inkább a fiúkat izgatja. Meg a felcsatolhatoshoz kepest sokkal kenyelmetlenebb lehet, csak óvatosan lehet
2017. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Érdekelheti a leszbiket is.Engem érdekel de csak mint aktív partner.
2017. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából engem is mint aktív partnert érdekel.

És az h ink biszexek vagy leszbik érdeklődnek. Jo, persze talán a passzív fél részéről nagyobb kérdést vethet fel. Pont ezért kérdeztem leszbikusok körét :).

2017. okt. 8. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyél egyet ha izgat. csak azt döntsd el hogy csak dildó legyen vagy legyen benne rezgő motor is, tehát vibrátol funkciót is tudja-e? meg másik két változat is van, ami,csak a puncidban legyen a rövidebbik vége, vagy popódban is legyen . mert ez a két verzió eltér egymástól. ha szereted popó szexet akkor az utóbbit, ami puncidban és popódban is rögziti magát, ennek három vége van, ezek a legstabilabbak. ha nem szereted ha popódban van bármi, akkor a sima változat ami csak puncidban van, akkor ez a fajta : [link]


ha a popoba is való változat akkor ez a fajta: [link]


ja és igen,amugy szerintem jók,mert pánt problémák nincsenek, nem izzadsz pánt alá, nem vág be a pánt hosszabb szexnél, nem dörzsöl a pánt, nem szakad el , hisz nincs pánt :)

2021. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!