Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet, hogy leszbi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy leszbi vagyok?

Figyelt kérdés
Van épp barátom és elvagyunk meg minden. Tegnap ültünk a parkban és beleültem egy lány ölébe neki a keze úgy volt, hogy hozzá ért néha a fenekemhez és már ez tetszett... aztán egyik barátnőm dumált hülyeségeket és a végére az lett, hogy megnyalta/ megharapta a fülem egy másik lánynak meg megpuszilta a nyakát és azon gondolkoztam, hogy jaj miért nem az enyém?

2017. okt. 7. 09:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem a 100% egy kicsit sok, de lehet hogy tévedek. kár hogy erről 20 év múlva, nem tudok megbizonyosodni.
2017. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
megkerdezhetsz 20 ev mulva is, ugyanezt fogom mondani:D
2017. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ki hogy tudományoskodik ?

Ami jólesik, azt meg kell tenni. Ha iszol mondjuk Martinit, vagy pezsgőt, miért teszed, nem azért mert előtte kitudományoskodtad, hogy a harmadik pohár uátn már alkoholista vagyok ? Neem, azért teszed, mert jólesik, neeem ?

Hát akkor símogassátok egymás popsiját, csókolózzatok és élvezzétek és seggmindegy hogy minek mondják ezt.


Aki meg kirtizál annak meg mondd azt, hogy "Én élvezem az életemet, nem definiciókkal élek" és ennyi.

2017. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy 20 év múlva, megtaláltak itt, én pár hónapja vagyok fent, és már most alig vagyok fent.
2017. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 vmybias válasza:

A minden nő biszex utáni "undorodok attól, hogy egy lánnyal legyek" válaszra csak úgy tudok kontrázni, hogy undorodok a gondolattól, hogy egy fiúval legyek

Igen, LáNy vagyok

2017. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szereted a szotyolát?
2017. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!