Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melegbarát helyek Nyíregyházán?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegbarát helyek Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

van ilyen?

szerintem nincs, elég jól ismerem a helyet, de azért megadok egy lehetőséget annak, hátha én tévedek és mégis tudtok valamit.

előre is köszi a segítséget!



2017. okt. 4. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemtom engem nem zavar, ha ilyet látok. Korzónál is szoktam csajokat látni kézen fogva, de nem jellemző hogy ott smároljanak pedig mindig várom. Viszont Európa hotelba szoktak lenni ferfi női melegek is es a kutya nem szól rájuk.
2017. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok róla, h lenne. Párokat látni néha, de külön hely nincs.
2017. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 08:56


Nem értem, hogy akkor mit keresel itt, ha csak beszólogatni vagy képes!

A kérdezőnek pedig szintén azt tudom mondani, gyakran járok Nyíregyre, külön ilyen helyet nem igazán ismerek a városban, ahol homoszexuálisak és leszbikusok összejönnek, vagy találkoznának.

Látni én is látok ilyen párokat az utcán, a Korzóban, de ilyen helyet nem igazán ismerek.


L/L

2017. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

(mobilról írok így időigényes az ékezetek használata, de tudom, hogy sokakat ez zavar így előre elnézést kérek)


a párommal lassan 2 eve vagyunk egyutt... lany-lany paros vagyunk, es ot elegge zavarja az, hogy nem fogom meg a kezet az utcan. megertem, de o meg nem tudja elfogadni, hogy ha ramnez egy ember mar azt keresem magamon mi kivetnivalo van a rihazatomban (pedig nem oltozkodok furan) szoval engem az ha megneznek elegge erzekenyen erint. viszont megis jolesne neha kivinni a kapcsolatunkat a 4 falon kivulre...

ezert kertem a segitsegeteket. meg szivesen ismerkednenk parokkal, vagy egyedulallokkal, akik kicsit olyanok mint mi. persze vannak ilyen barataink de nem helyben, es jolenne neha kimenni osszeulni iszogatni anelkul, hogy jonnenek a beszolasok h "lanyok, bevesztek harmadiknak?" vagy a rosszabbak mikor mar kur**anyaznak xd


de sajnos nincsenek ilyen helyek itt nyiregyhazan. viszont jolenne kinevezni mar egyet !!! :D

2017. okt. 5. 08:29
 5/11 anonim ***** válasza:

"a párommal lassan 2 eve vagyunk egyutt... lany-lany paros vagyunk, es ot elegge zavarja az, hogy nem fogom meg a kezet az utcan. megertem, de o meg nem tudja elfogadni, hogy ha ramnez egy ember mar azt keresem magamon mi kivetnivalo van a rihazatomban (pedig nem oltozkodok furan) szoval engem az ha megneznek elegge erzekenyen erint"


Sok boldogságot nektek! :)

Egyébként meg merjétek felvállalni egymást az utcán, nyugodtan mehettek kézenfogva és ne figyeljetek mások negatív megjegyzésére! :)

Ezzel csak magukat minősítik le :)


L/L

2017. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként a korzó körül miért van sok leszbikus? és csak a gimisek gyűlnek össze ott, vagy felnőtt nők is?
2017. okt. 9. 07:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott rengeteg ember megfordul napi szinten gondolom a nagy számok törvénye alapján látok ott többször leszbikusokat. Azt se mondanám, hogy összegyűlnek, csak látom, hogy mennek be a forgó ajtón vagy a sétálóba és két csaj fogja egymás kezét. Én csak fiatalokat láttam ott max 20 év körülieket idősebbeket is biztos, csak nem csináltak olyat, hogy rájőjjek. De szerintem is fossátok le. Max utánatok fordulnak de aztán megy mindenki a dolgára le fogják szarni. Amúgy hány évesek vagytok?
2017. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én 21 barátnőm 25

miért?

2017. okt. 9. 09:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja csak kíváncsi voltam, hogy kérdezted hogy csak gimisek vagy felnőtt nők is. :)
2017. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Focipálya
2017. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!