Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan szereljem le? Valószínű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereljem le? Valószínűleg levágta, hogy meleg vagyok, és húzza az agyamat.

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, akivel jóban vagyok, elvileg heteró nő, lágalábbis, van barátja. Amúgy szerintem van benne hajlam. Szerintem sejti, hogy én inkább a nőkhöz vonzóm, vicces, mert ezt eddig nem sokan gondolták. Namármost, szeret is zavarba hozni. Néha azt érzem, hogy flörtöl velem, meg ilyeneket mond, hogy szerelmes vagyok belé, ezt igy poén szintjén másoknak. A nagy mák, hogy ez nem igaz, és remélem nem is lesz. De nem tudom ezt, hogy kezeljem, tökre örülnék, épp, ha valaki olyan lenne, aki mondjuk tényleg ismerkedni szeretne, de igy számomra inkább néha kényelmetlen ez a szitu. Hogy védjem ki mindezt? :D Megbántani nem szeretném, mert alapvetően értelmes, normális ismerős.

2017. jún. 25. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban normális, értelmes, akkor meg fogja érteni, ha finoman elmagyarázod, hogy neked ez kellemetlen.

Alapjáraton én szoktam venni a poént, de ez már picit nekem is sok lenne :D.

2017. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Basszus kis helyesírást tehetnél bele alig lehet olvasni értelmezni meg főleg nem.
2017. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nehéz lesz leszerelni, nekem is van ilyen ismerősöm, pasija van, mégis, mióta megtudta, hogy leszbikus vagyok folyton el akar csábítani.Ő legalább csak baráti társaságban, illetve kettesben csinálja, munkahelyen szerencsére nem, de így is nagyon megalázónak érzem, hogy azt hiszi csak azért mert leszbikus vagyok, már rögtön beájulok egy női testtől.És volt már,hogy a párom is látta, ahogy forgolódik előtt, hogy jól áll-e rajta a ruha. A páromnak lejött, hogy ez a nő flörtölni akar velem, én meg nem tiltakoztam,pedig csak nem akartam bunkó lenni vele, de amúgy nem érdekelt.A legidegesítőbb, hogy néha direkt előttem csókolgatja a pasiját, fél szemmel meg engem néz, figyeli a reakciómat, mintha engem érdekelne. Néha azt gondolom ezeket már csak egy kijózanító nyaklevessel lehetne leszerelni. Lehet, hogy a lexikális tudásuk, a végzettségük megvan, de ezeket te értelmeskenek, pláne normálisoknak nevezed? :D
2017. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
3-as, ha a barátnőm előtt kompromittálna én tényleg nyakon vágnám :D Viselkedjen.
2017. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 titkoskert ***** válasza:
Magyarazd el neki, négyszemközt, hogy Neked Ő nem kell, és ne vigyen bele kellemetlen szituációkba. Ha a barátod, akkor elfogadja, és észhez tér.
2017. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem, nem probléma, hogy meleg pasiként válaszolok. :D

Csak a problémám ugyanez pepitában ugye, és elmondanám, hogy oldottam meg. xD

Hát... Ha igazán őszinte akarok lenni, akkor nem oldottam meg, sőt, valóban beleszerettem. xD

Mármost... Egyszer elsütött egy olyat a srác, hogy azt hittem, padlót fogok. Ugye épp beszélt hozzám, a szemembe nézett ugye. És egyszer csak leállt, bámult, és ilyet szólt: "Azta, de k**va szép a szemed."

Röviddel ezután megtudta teljes bizonyossággal, hogy meleg vagyok. :D

És itt volt a fordulópont. Azzal, hogy megtudta, azonnal leállt a poénkodással. Nem homofóbia miatt, egyszerűen rájött, hogy itt valóban komoly érzelmeken poénkodik és az nagyon nem szép dolog.

Szóval tudom javasolni a coming outot, ha az illető hölgy nem homofób ugye, de amint látom, nem. :)

Kellemes napot, hölgyeim! :)

2017. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os válasznál szerintem nem lehet hitelesebben felelni a kérdésre.


Amúgy az eredeti kérdésfeltevésben pont ez szúrt szemet: "remélem nem is leszek szerelemes belé..." :) Ha ez így lenne, akkor a boldogság természte szerint úgyis elpárolog. Tehát, szeress bele nyugodtan. Aztán mondd meg neki. És akkor egy életre lekopik. Probléma megoldva? :)

2020. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!