Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek nagyon sok exe lenne?

Figyelt kérdés
Valószìnűleg mindenki találkozott már a párja egy-két exével, de hogy mindenhol ott vannak.. Ha vásárolni megyünk, ha szórakozni, vagy csak sétálni, de egyel biztosan találkozunk. Ráadásul iszogatni hivják, vannak akikkel azért beszél, mert barátok maradtak, a másikkal meg azért, mert "csak" egy csók volt. Néha kiborít..

2017. jún. 24. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
De miért kell exnek nevezni azt, akivel csak összekavart egyszer? :D
2017. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
hát tuti te is hamar ex leszel nyugi akkor majd örülsz 1-2 menetnek tőle :DDD
2017. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

egy csók is már exnek számít?...


Attól mert képes.normálisan lezárni a kapcsolatait, és nem haragban válnak el, barátok maradnak, vagy mert voltak egyéjszakásai, akikkel miért ne beszélgetne, (feltehetőleg közös a baráti társaság) miért kellene idegedkedned?


Más felől: Ha ennyi lánnyal kavart inkább azon kellene gondolkozni, higy veled mennyire tervez hosszú távon? Persze nem kizárt, hogy ti vagytok egymásnak az igaziak! 😊

2017. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

ha a fenti valaszadok nok akkor valoszinuleg azok a fajtak akik ott vannak minden leszbikus bulin es ok is ossze fekszenek mindenkivel :D

engem is zavarna de ok csak "exek" ameg a te baratnod addig ne foglalkozz veluk


24 LL

2017. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, a lényeg , hogy velem van, ha a többségükkel egy városban laktok akkor pedig elkerülhetetlen, hogy találkozzatok velük.Az viszont már zavarna ha iszogatni hívnák és folyton velük foglalkozna. Megmondanám neki,hogy az ilyen meghívásokat utasítsa vissza, és tartson tőlük nagyobb távolságot. Az rendben van ha találkoznak és köszönnek egymásnak vagy váltanak egy-két szót,nekem is van olyan exem akivel ha összefutok beszélgetünk egy kicsit, de az már más dolog ha közös programokat szerveznek.Nem vagy köteles eltűrni, kevesen tűrnék el az ilyesmit.
2017. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Bocsánat én "F" vagyok, és hetero, viszont mivel ez nem annyira szexuális, mint párkapcsolati kérdés, és a felvetett probléma eléggé unoszex, ezért írtam le a véleményem
2017. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
utolso, bocsi, mar pont elkuldted a valaszodat, mire en in az enyemet, de az enyem valojaban az elso ketto hozzaszolonak szolt:))))) tipikusan a fent emlitett kategoria lehetnek
2017. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
😊
2017. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A "nagyon sok" szerintem elég relatív jelző, mert kinek mi a sok. Egyébként ha feltétlenül nem is a szám zavarna, hanem az, hogy számomra kellemetlen lenne, ha mindenhol tényleg összefutnánk velük. Az pedig, hogy jóban maradt velük az ő dolga, ha stabil a kapcsolatotok akkor szerintem emiatt nem kell aggódnod.
2017. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttem egy barátnőmmel, nekem ő volt a 3., neki én az első. Nem zavarta a helyzet. Aztán évekre rá egy csaj ugye nekem az 4. lett volna, aztán megtudtam, hogy előttem 6 lánnyal volt, na és nekem ez sok lett volna. Nem tudom miért, nem volt tőlem szép dolog, de így nekem már nem kellett volna. Szóval osztom, hogy kinek mi a sok.
2017. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!