Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire fordul elő álmodban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fordul elő álmodban, hogy azonos neműekkel fekszel le?

Figyelt kérdés

Én gyakrabban álmodom azt, hogy lányokkal vagyok, de ennek nem tulajdonítottam túl nagy jelentősséget. Azonban mostanában volt egy olyan álmom, amiben kidobott egy boltból az eladónő, mert egy jó barátnőmel nevetgéltünk és felháborítónak tartotta ezt, mert "látszik rajtunk, hogy együtt vagyunk". A barátnőm jót röhögött ezen én viszont nagyon elszégyeltem magam.


Semmilyen szexuális jellegő dolgot nem álmodtam vele, de ezt nem tudom hova tenni. Csak haverok vagyunk. Másnak is szoktak ilyesmi álmai lenni?



2017. jún. 19. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én néha azt álmodom, hogy pasi vagyok :D

és volt olyan is, hogy lefeküdtem egy csajjal :D

de mindig amikor kezd érdekes lemni, akkor felébredek

2017. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, ha ilyen jellegű álmaim vannak, akkor kizárólag lányokkal vannak, nem tudom miért, pedig egyébként bi vagyok, de igazából nem bánom, mert így legalább miközben álmodom, megélhetem valamennyire. Ilyenkor van minden, csók, szex, általában kellemesen ébredek. :)

18/L

2017. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ilyen álmaim miatt kezdtem gyanakodni arra, hogy biszex vagyok. 16 évesen volt először leszbikus álmom. Nem foglalkoztam vele, mert utána összejöttem egy sráccal - akivel nem is ment a kapcsolatom. Miután dobtam, megszaporodtak a leszbi álmaim. 2 évembe telt, míg rájöttem az üzenetükre...


19L

2017. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltál néha. Mostanában nem nagyon. Énis így jöttem rá.

Azt álmodtam, hogy meg csókolom az egyik ismerösömet (lány).

2017. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam álmomban (az életemből ismeretlen) nőkkel szeretkezni, de én hamarabb zúgtam be a tanárnőmbe meg az osztálytársnőmbe, mint hogy elkezdtem ilyeneket álmodni, bár akkor még nem tudtam hogy mi ez, viszont amikor elkezdtem pasizni, akkor már egyértelműen biszexnek definiáltam magam és igyekeztem is ezt elmondani csajoknak, hogy hátha ráharapnak. :) Hát eddig nem nagyon jött be ez a taktika arra, hogy az álom valósággá váljon. :D
2017. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam, hogy hogy a legjobb barátom tök meztelenre vetkőzik, egy ideig csak nézegettem őt pucéran, aztán pedig megfogtam a fütyijét. Pontosabban csak meg akartam fogni a fütyijét, de nem sikerült, mert amikor épp hozzáértem volna magömlésem lett és felébredtem. Ez volt életem első magömlése, és elég kínos volt, mert igazolni látszott, amire gyanakodtam. Ráadásul tökre tetszett ez az álom és sajnáltam, hogy nem tudtam végig álmodni. Azóta az erotikus álmaimban egyformán szerepelnek a fiúk és a lányok is. Szerintem az álmok nem hazudnak, jelent valamit, hogy hetero, vagy homo tartalmúak.
2017. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!