Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A Budapest pride-on mennyi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Budapest pride-on mennyi az esélye hogy összejöjjek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikát nem tudok mondani, mert még soha nem voltam Pride-on :D De szerintem szerezhet az ember ott magának barátokat, esetleg párt is, csupán csak nyitottnak kell lenni, és bátran odamenni a szimpi emberekhez dumálni.
2017. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a harmadik Pride-om lesz ez az idén, első egyedül a másikra pedig a barátnőmmel mentem.


Az első alkalommal több programon is részt vettem, nem csak a felvonuláson és engem például összefújt a szél egy lánnyal (vagyis nővel inkább), akivel a kulturális fesztivál keretein belül megrendezett egyik kiállításon találkoztunk. Utána iszogattunk és a felvonulást követően kezdtünk el beszélgetni komolyan, azóta pedig kellemes emlék lett az a nyár, ősz.

Nem tudom, hogy budapesti vagy-e, ha igen, akkor én ajánlom, hogy ne csak a felvonulással szemezgess, hanem az egész Pride hét programjaival. Ott mindenféle lánnyal hoz össze a sors, többnyire aranyosak, nyitottak. Vannak kiállítások, zenés estek, workshopok, színházi dolgok, beszélgetések, szóval csomó olyan esemény, ahol lazán tudsz beszélgetni lányokkal. Máris megnöveled az esélyeidet az ismerkedésre, még akár társaságot is találhatsz magadnak a felvonuláshoz, utána lévő piknikhez.


A második Pride-omra már kapcsolatban voltam, de ettől függetlenül hihetetlen aranyos embereket ismertem/ismertünk meg, tényleg többnyire elég nyitottak ilyenkor az emberek. (Flörtöltek velem is, vele is.)

Szerezz több zászlót, vidd oda annak aki szimpi, hogy "nané, zászló neked is!" vagy vigyél magaddal egy labdát, úgyis mindig visszahozzák, de ha a félénkebb típus vagy, abszolút feladja a szituációkat a kezedbe.


Amennyiben budapesti vagy és elszánt, akkor gyere például önkéntesnek. Minden évben ki szokott alakulni egy társaság az önkik között és már-már feladatod emberekkel kommunikálni. Közben pedig hasznos vagy, nem pedig egyedül. :)

Írj bátran, ha bármi kérdésed lenne, vagy ilyesmi.


20l

2017. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!