Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Inkább a fiús vagy a nőies...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább a fiús vagy a nőies lányokat tartjátok szexuálisan vonzónak?

Figyelt kérdés
20 L/L
2017. máj. 11. 14:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves #8as és #10es válaszoló, aki gondolom ugyanaz a személy :D nem lenne kedved ismerkedni? Szeretem az ilyen tipusú "vicces" embereket :D és nőies vagyok, szóval ha lenne kedved írj ;)

25LL

2017. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A kettő között. Mikor magasabb nálam (ha akkor is, mikor magassarkú van rajtam, plusz imádat), olyan lányosan rövid haja van, mondjuk kicsit rocker, vagy laza stílus, mégsrm kifejezetten "pasis". Hanem pont a kettő átmenet közt, mikor nem tudod eldönteni, hogy ő most lányos vagy fiús. Na az az abszolút kedvenc :D


17/L/L

2017. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kicsit a fiúsabb lányok jobban bejönnek:)
2017. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

05-14 14:50


Kicsit lemaradtam. Mi az az LL vagy az L/L?

2017. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!