Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el otthon hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el otthon hogy biszex vagyok és van barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan mondjam el :( néha így kérdezi hogy nem e vagyunk leszbikusok a barátnőmmel mert hogy gyanúsak vagyunk de mindig letagadom mert félek attól hogy ha megtudja akkor eltilt tőle

2016. dec. 21. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hétköznap tok normálisan kérdezi hogy leszbik e vagyunk,mármint igy mosolyogva ,ha így elkezd gyanakodni"

Szerintem ez jó pillanat lenne elmondani neki...


32/N

2016. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
En is mindig ezen agyalok hogy ez lenne a jo pillanat de valahogy nem merem
2016. dec. 21. 21:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Kivel szorosabb a kapcsolatod? Anyuddal vagy apuddal? Eloszor lehet csak az egyikojuknek kellene elmondanod, mondjuk anyudnak. Megmondod neki, hogy szeretnel vele beszelni, egy picit figyeljen rad. (Ne mosogasson, tevezzen stb)

Beszelj arrol, hogy felsz veluk errol beszelni, de szeretned ha tudnak, nyugodtabb lennel. Elmondod, hogy biszexualis vagy es ezt azert szeretned ha tudnak, mert mar van egy kapcsolatod egy lannyal.

Arra keszulj fel lehet, hogy rosszul reagal. Viszont mikor lecsillapodik es beszelsz apuddal akkor valamilyen szinten biztonsag erzetet adhat az, hogy anyud mar tudja.

En szerintem mindenkepp beszelj arrol, hogy felsz a reakciojuktol, hiszen erezzek hogy a felelmed ellenere te megbizol bennuk.


En valami hasonloan tervezem bejelenteni, ha baratnom lesz.

L/bi

2016. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Igazából neked kell ismerned a szüleidet, hogy elfogadóak a mássággal szemben, avagy sem.

Én bi vagyok, de csak diszkréten.

Szüleim nem tudják, pedig tudom, hogy nem lenne belőle családi dráma, de mégsem tartom fontosnak és létszükségletnek, hogy tisztában legyenek vele.

22/L Bp

2016. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem anyud ha ennyiszer kérdezi tuti hogy tudja, csak az igazságot várja a szádból. Èn erre egy idegesebb pillanatomba csak annyit válaszolnék, hogy "ès, mit tennél, ha igen?" ha már ennyit kérdezgeti..
2016. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem is tud rola, csak toled akarja halani ,az igazat.

Szép finoman magyarázd el nékik.

2016. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!