Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el otthon hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el otthon hogy biszex vagyok és van barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan mondjam el :( néha így kérdezi hogy nem e vagyunk leszbikusok a barátnőmmel mert hogy gyanúsak vagyunk de mindig letagadom mert félek attól hogy ha megtudja akkor eltilt tőle

2016. dec. 21. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Biztos hogy ez másra is tartozik rajtad kívül és rajta kívül?
2016. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? Nem kéne engedni, hogy eltiltson tőle, de szerintem el se kell mondani, hogy barárnőd van. Sajnos sokan ellene vannak a leszbikus dolognak. Akárhogy is döntesz, remélem minden rendben lesz!:)

16F

2016. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

A szexuális életed rajtad kívül senki másra nem tartozik. Még a szüleidre sem. Ezt jegyezd meg.


32/N

2016. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jó az egy dolog hogy nem tartozik rájuk de olyan rossz érzés hogy úgymond ezzel basz**ogat az anyám otthon h gyanús vagyok

És azzal is baja van hogy itt szok aludni és együtt alszunk mert kettes ágyán van stb

Egyébként 20 éves vagyok és azért gondolkodom ezen mert már kikeszultem idegileg

2016. dec. 21. 20:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

20 éves létedre attól félsz, hogy eltilt tőle? Ne legyél már anyuci pici kislánya... Te már felnőtt (és remélhetőleg érett) nő vagy.


32/N

2016. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen felnőtt nő vagyok de velük élek,ők tartanak el stb szoval úgymond azért még szót kell fogadnom
2016. dec. 21. 20:31
 7/16 A kérdező kommentje:

Nyilván ha dolgoznék,eltudnam magam tartani és lenne hova mennem akkor könnyebb lenne mert elhuzok otthonról és kész

De így nem olyan könnyű

2016. dec. 21. 20:34
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned.:) Furcsálni fogják először, de ez manapság már egyre elfogadottabb dolog és nincs mitől félni.:) Amúgy is ha szeretnek a szüleid és te is őket nem fognak bántani, hanem támogatni fognak.:) De ha esetleg úgy ismered a szüleidet, hogy ezt elítélik, akkor nem kell elmondanod senkinek.
2016. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor teremtsd meg a lehetoseget annak, hogy el tudj otthonrol koltozni. Utana elmondhatod. Ha azzal is baja van, hogy egy agyban alszotok en a helyedben nem mondanam el.
2016. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hétköznap tok normálisan kérdezi hogy leszbik e vagyunk,mármint igy mosolyogva ,ha így elkezd gyanakodni

Amikor meg otthon vita van valami miatt akkor egyből ordibalva fel hozza a barátnőmet hogy ő miatta változtam ,és megkerdezi h leszbik e vagyunk tehát akkor már nem fogadja el úgy érzem

Jön ugye a karácsony és ajándékot vettem neki,anyu azt mondja vegyek neki még valamit,mikuláskor is vettem neki valamit de még noszogatott h még valamit vegyek hozzá

Szalagavataskor is hogy viszek neki 1 szál rózsát,nem anyám egész csokrot vetetett velem szoval ilyenkor nem értem őt ,néha úgy áll hozzá h nem szereti hogy így együtt vagyunk néha meg túl kedves

2016. dec. 21. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!