Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnétek egy olyan nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan nővel akinek emlőeltávolító műtéte (masztektómiája) volt?

Figyelt kérdés

Ha a rekonstrukciò mèg nem törtènt meg? Hogyan àllnàtok hozzà?


Megismertem egy nőt, aki sajnos ezen esett àt. Kicsit fèlek, de nem szeretnèk ilyen dologèrt meghàtràlni. Volt valaki hasonlò helyzetben? 24L

Lègyszi kort is ìrjatok! Köszönöm.



#kapcsolat #leszbikus #Masztektòmia
2016. dec. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ezt a kérdés nem férfiaknak szántad, de mivel én is a lányokhoz vonzódom, ezért ha megengeded leírom. Gondolom rákos megbetegedése volt, és emiatt kellett végrehajtania a műtétet. Nos, erről ő nem tehet. Nyilvánvaló, hogy ez lelkileg őt nagyon meggyötörte, én is majdnem hasonló helyzetbe, reális esélye volt nálam a hereráknak, de én szerencsére "megúsztam" az eltávolítást. Akkor belegondoltam ezekbe, és megfogadtam, hogy emiatt én nőt biztos nem utasítanék el, kiállnék mellette, és igen, ha ismerkedési fázisban derülne ki, és amúgy minden okés, akkor kérdés nélkül összejönnék vele. Viszont támogatnám őt abban, hogy menjen el rekonstrukcióra, nem azért, hogy nekem jobban bejöjjön, hanem azért, hogy visszanyerje az önértékelését. :) 23/F
2016. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
A brátnőm talán mellrákos:) nem hagynám el egy ilyen dolog miatt.
2016. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek,akivel már együtt élünk eltávolították.Amikor megismerkedtünk neki már volt implantátuma, de ha nem lett volna,akkor sem zavart volna egy percig sem.Ő akkor már túl volt a nehezén,tünetmentes volt,vége volt a kemoterápiának.De lelkileg brutálisan megviselte,amit nem is csodálok,a poklot járta meg szegénykém.Nagyon nehezen nyílt meg.Furcsáltam,hogy ha minden jól megy közöttünk, lelkileg nagyon közel kerültünk egymáshoz,akkor miért halogatja a szeretkezést? A sokadik randin vallotta be.Eszembe sem jutott meghátrálni,és ugyanúgy kívántam,mint mielőtt megtudtam. Azóta is szeretjük egymást.


Neked csak azt tudom tanácsolni,hogy a saját érzéseidre hallgass és az alapján dönts.Ha van benned egy pici kétely is,akkor azt mondom,inkább ne gyere össze vele. Neki ez a szörnyűség megtépázta az önbecsülését,lelkileg még mindig szenved,és még évkbe fog telni mire feldolgozza. Érthetően bizalmatlan másokkal szemben,nehezen enged közel magához bárkit is.Ha téged történetesen megtenné,és te később azt mondanád,hogy inkább kiszállsz,azzal teljesen összetörtéd.Valószínüleg azt hiszi,hogy őt senki nem tudja szeretni és ha otthagynád azzal megerősítenéd ebben. Akaratlanul is bánthatod.Szóval ha nem vagy biztos magadban és abban,hogy eltudsz-e köteleződni iránta,vele tervezed-e leélni az életed,akkod inkább hagyd hogy találjon olyat aki 100%-osan el tudja fogadni. Vizsgáld meg az érzéseid,mérlegelj és dönts.Ha van egy szemernyi ellenérzésed,akkor nem egymást keresitek,ha nincs,akkor sok boldogságot és gyógyulást neki.

27/N

2016. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha már megismertem és megkedveltem. nálam biztos h nem lenne kizáró ok.
2016. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem két nőt (30-45 évesek) a fiatalabbat műtőtték. Neki.még implantátuma sincs, nem egy nőies fajta. Náluk ez nem okozott gondot, ugyanis első látásra volt, és boldogok :). Szóval nem hiszem, hogy ez olyan mérvadó lenne ha valakit megszeretsz. Nem a mellébe szeretsz bele.. :)
2016. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!