Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit szerettek jobban, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek jobban, ha a partneretek a dominánsabb/aktív fél vagy passzívabb?

Figyelt kérdés
Szoktatok valamilyen segèdeszközöket hasznàlni? Bilincs stb stb kort ès nemet is ìrjatok :)

2016. okt. 19. 18:54
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én azt szeretem, ha a partnerem a dominánsabb fél és ha megmondja mit, hogyan csináljak vele. Nem szeretek domináns lenni, nem tudom miért. 20L
2016. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az ágyban aktiv vagyok....szeretem a partnert irányitani...:)31 N bi
2016. okt. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Dominánsabb :)

17/bi

2016. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem voltam még lánnyal, de inkább a domináns félként tudom magam elképzelni. A passzív szerep is érdekel, csak ne akarjon túlságosan kemény lenni velem a partnerem :)


L/Bi

2017. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálam ez meglehetősen mókás, mert valahogy a lánytól függ, hogy milyen szerepet veszek fel. Azt vettem észre, hogy ha valamivel "apróbb", mint én, akkor abszolút inkább dominánsabban viselkedem intim szituációkban, míg ha magasabb, ilyesmi, akkor szeretem magamat csak odaadni. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy nincs kölcsönösség, mert nálam az "nem pálya". Szeretek tevékenykedni, nem tudnám nélkülözni.

A kapcsolat egyéb területein pedig, hacsak nem ilyen "mit együnk" helyzet van, akkor én dominánsabb vagyok, de közben igazából hidegen hagy, hogy a partnerem hogyan viselkedik. Talán ne legyen ilyen abszolút életképtelen, mindenre bólint karakter.


19/ll

2017. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az extrákat kihagytam.

Nem igénylem őket, mert teljesen kielégítő számomra a női test minden kapacitásával, azonban ellenükre sem vagyok.

Azt vallom, hogy nem helyettesítenek semmit, szimplán az élvezeteknek egy másik módját/részét nyitnák meg. Persze nyilván van, akinek kell az az egónövelés, hogy a dildót péniszhelyettesítőnek asszociálja, mert anélkül a büszkesége sérülne (elvégre mi az, hogy nincs péniszra szükség), de ez szerintem butaság. Kinyit egy csomó kaput, egészen máshogy tudom közben szeretni a partnerem testét, úgy, amihez máskor nincs elég kezem, vagy szám. :)

A kötözősdi pedig felmerül néha a fantáziáimban és ki is próbálnám.


19/ll

2017. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem ha passzív. Mivel én domináns vagyok, nem tetszene ha ő akarna engem irányítani. Bilincs nem volt, de tervbe van, viszont összekötöztem a csuklóját és nem engedtem hogy hozzám érjen. Felcsatolhatóst akarjuk kipróbálni, illetve a fekvenyomó padon különböző pózokban.. O.o


Én 21/ll párom 23/ll

2017. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem ha van egy összhang a kettő között. Volt lehetőségem kipróbálni mindkettőt, és annak ellenére hogy nagyon szeretek aktív lenni, de nagyon rossz ha a másik mindig passzív. Én szeretem ha a dolgok kölcsönösek és nem kell bekategorizálni egymást, hogy én aktív vagyok és legtöbbször aktív szabad legyek, ha valakivel együtt vagyok akkor az legyen kölcsönös.


21/L

2017. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!