Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit szerettek jobban, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek jobban, ha a partneretek a dominánsabb/aktív fél vagy passzívabb?

Figyelt kérdés
Szoktatok valamilyen segèdeszközöket hasznàlni? Bilincs stb stb kort ès nemet is ìrjatok :)

2016. okt. 19. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Még nem volt lehetőségem lánnyal lenni. Elsőre azthiszem aktívabb fél szeretnék lenni és csak egy kezdővel próbálnám ki, de utána felváltva szeretném élvezni mindkét szerepet. 21/Bi/L
2016. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még lehetőségem kipróbálni, bár én leszbikus vagyok.. Én szeretném ha majd egyszer a partnerem dominánsabb lenne, és akár bilincset is bevetnénk:3 19/L
2016. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Passzív fél legyen :) bilinccsel semmi bajom már használtam ,szerettem.Mást nem próbáltam mivel az a fajtaeszbikus vagypk akinek nem kell mű játékszer.

21 LL fiús

2016. okt. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Passzív legyen,mert èn elèggè domináns vagyok.^^'

De ha olykor kicsit dominál egy adott mèrtèkig az bejön:D

Èn ha akarnèk se tudnèk passzív fèl lenni^^


23/l

2016. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

Szòval ha valaki az aktìvabb fèl, nem is nagyon engedi, hogy a partnere kielègìtse? Gondolom, hogy ő csinàlja magànak vagy csak annyit jelent, hogy ő irànyìtja a partnerèt mit, mikor ès hogy csinàlja?!

2016. okt. 20. 11:22
 6/18 anonim ***** válasza:
Na ácsi. Most kapcsolatban vagy az ágyban a passzív/aktív fél? :) Én a való életben egy passzív, visszahúzódós, félénk lány vagyok, de azért este már közel sem. Párom meg pont fordítva, bár szerintem inkább azért, mert nagyon új neki a helyzet (pedig mindkettőnknek a másik az első). De én örülnék neki, ha hamarosan kb hozzám hasonlóan aktívabb típus lenne. Én ráérek. Nekem pl a bilincsezés még tetszik is, de jó lenne, ha senki nem akarna belém mű cuccokat nyomkodni. Szívesen kihagynám az életemből. :D
2016. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Itt álljunk meg,a passzív és az aktív fél fogalmát tisztázd le kérdező.
2016. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt szeretem ha a partner domináns, mert én inkább passzív vagyok. De néha azért szeretek irányítani is. :)
2016. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Általában szeretek aktív lenni, de az is eléggé be tud indítani ha a párom támad le. Vica-versa, szerintem igy a legjobb. :)


Segédeszközöket még nem használtam senkivel, szóba került párszor a felcsatolhatós, de bizonytalan vagyok hogy kipróbálnám-e, partnerfuggo is. Bilincs es kikotozes lehet izgi. :3


20/l/l

Bp.

2016. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Inkább passzív vagyok, szeretem, ha dominálnak felettem. Vibrátor, bilincs, kötél, csipeszek, anál-plug, korbács, szemkötő. Ezek a leggyakoribb segédeszközök amiket használni szoktam :)

19/L/Bi

2016. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!