Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már valaki valaha fekete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki valaha fekete lánnyal? 20/L

Figyelt kérdés
milyen velük ? vagy van bármi különbség köztük és egy fehér lány között?

2016. szept. 29. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
párommal beszéltük h jólenne egyet bevenni harmadiknak, ha sikerül megirom milyen volt :D
2016. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés köszi :D
2016. szept. 29. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kavartam egyszer egyikükkel, de végülis nagyon más elképzeléseink voltak a világról. De ennek inkább a kulturális különbség volt az oka, nem a bőrszín.


Az hogy fekete, nagyon tág fogalom. Először is, Afrika nagyon nagy.

[link]

Képzeld el ezen belül hány kultúra, vallás, mentalitás, szokás, etnikai csoport van.

És akkor van még a nem afrikai kultúrák sora, amerikai, brit, francia, stb. Az is tök más.

2016. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én egyszer egy fekete mosogatóval voltam együtt. Nem éreztem komolyabb különbséget.
2016. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátom egyszer volt egy brazil lánnyal és hiába mondják h milyen jó testük van meg ilyenek de egyébként nem semmi tartás nem volt a testébe lógtak a mellei plöttyedt volt és elvileg a test szaga is vissza taszito volt a nedvének a fekenénel a szaga...(mesélték nekem is)
2016. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
B...ság 3 évig volt Columbiai barátnőm ős em azért volt jó az ágyban mert fekete volt (jelezem félvér volt) hanem mert bitangul szeretett kufircolni és ennyi :D
2016. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en Afrikai vagyok de erdekelne engem is😂
2016. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!